Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revelion u-s 2010-2011
#1
Pret :30 de ron / persoana pentru sala
Locatie: Dada caffe, cei care au venit azi stiu despre ce e vorba
si dupa pentru mancare/bautura mai vorbiim ..



CARE VINE SIGUR POSTEAZA. Va rog!
#2
Eu unul is prezent fara probleme,trebuie sa stiu cu cel putin 2 saptamani inainte daca se face sigur ca sa stiu ce planuri sa-mi fac!!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#3
Deci ? Ne strangem? Sau iar lungim topicul si nu iese nimic?
#4
Sa incep :

1. Vin cu cea mai mare placere, daca se aduna lume si organizam ceva frumos;nu labareala, 2 boxe si o masa si hop revelion.
2. Cei care vor posta ca vin, sa nu se razgandeasca in ultima clipa si sa zica ca domle eu nu vin, ala nu vine, celalalt nu vine si sa ramanem 5 oameni.

Daca intradevar va iesi ceva la acest topic eu ma anunt de pe acum ca merg + prietena mea ( care va fi pe atunci :lol: ).
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#5
Ar fi frumos, locatia e destul de faina. Asa ca va rog posta-ti din timp sa stim (eq+eu ) ce sa facem.. Smile


@ dark nu e niciun fel de labareala , e organizat frumos, dar faza e ca trebuie lume...


ps: inca negociez cu rox, :lol:
#6
deci unul dintre voi o suna pe mama...si vorbeste..daca nu pica afacerea=))))
sau eventual ..sunati pe rand..si or sa fie atat de stresati incat or sa ne lase Smile))
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#7
daca va zic de un revelion la munte ..imi sariti in cap ,nu ?Smile))
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#8
eu merg si in gaura de şărpe Smile)
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#9
Mircea.Radu Wrote:daca va zic de un revelion la munte ..imi sariti in cap ,nu ?Smile))
ne zbatem sa strangem lume la un revelion in Iasi si vrei la munte.eu unul merg pt mine nu e problema,dar sa organizam revelionul in Iasi si o sa fim destul de multumiti.Sa inceapa operatiunea "revelion u-s 2010-2011" Smile))
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#10
Deci pana acum am fi 4 si inca doua fete care's in dubii!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#11
5!!! aici suntSmile)
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
#12
HAI SA VA DAU UN SFAT DIN PARTEA UNUIA (A MEA ADICA) CARE A ORGANIZAT FOARTE MULTE REVELIOANE INTRE PRIETENI: TOTI CEI CARE VOR SA PARTICIPE LA PETRECEREA ORGANIZATA DE WAKKK SA DEA BANII DIN TIMP CA PANA MAXIM DE SF NICOLAE SA AIBA O EVIDENTA: AUTOMAT CEI CARE AU DAT BANII VOR VENI LA PETRECERE SI SUNT OAMENI SERIOSI, CEI CARE NU AU DAT, INSEAMNA CA ORI NU IS HOTARATI, ORI NU AU BANI, ORI VOR SA VADA MAI INTAI CINE MAI VINE

ASA DAR WAKKKK APUCA-TE DE STRANS BANII DE PE ACUM, SI DACA PANA PE 10 DECEMBRIE NU AI REUSIT SA ADUNI MINUMUM DE PERSOANE, DAI O ZI DE GRATIE PT CEI CARE NU S-AU BAGAT INCA, DACA NU DA-LE BANII LA LUME INAPOI CA DACA NU V-A FI FOARTE COMPLICAT PT TINE!
#13
CA SA ITI SCRIU DE ITI PICA MONITORU PLAYA


CHESTIA E CA SUNTEM.. SUNTEM CEVA OAMENI.... MAI EXACT VREO 16 DAR LOCALUL ARE 2 ETAJE SI LA UN ETAJ AR STA ACEI OAMENI, SI LA UN ETAJ NOI, BINEINTELES EU CU EQ FACAND DRUMURI SI LALALALALALA.


IDEEA DE BAZA ESTE SA VENITI!


AM VORBIT CU EQQ, PANA VINEREA VIITOARE CINE SE BAGA SIGUR SA-MI DEA BANII MIE SAU LUI EQQ

0722383619(UAK)
0745888533(eq)

O seara buna!
#14
pe langa nr de telefon lasa-mi si un cont bancar sa-ti trimit banii Smile
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#15
wakk..playa are f. mare dreptate..nu lasati totul pe ultima suta de metri Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)