Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Repunere Admin
#1
Buna ziua,tinand cont ca am terminat cu munca,as vrea sa fac o cerere de repunere a adminului..daca se poate...
nume:Milu
prenume:Alex-Marian
nick (actual si cu care ai mai jucat):Amphetamine,Loading,
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick):Nu mai stiu...
timp de cand joc pe server:mult timp
sustinut de adminul (obligatoriu) :-
timp de cand joc CS:4-5 ani
YM:privat
ip:-in momentul cererii scrieti ip-ul respectiv care il puteti vizualiza AICI ! -obligatoriu !92.81.49.238
oras:Brasov
varsta:19 anisori in cateva zile
steam id:loading_us
playerul care face cerere trebuie sustinut de un admin de pe server, asa ca va rog postati si numele adminului care va sustine


Rog administratorii si care sunt in masura sa raspunda,Multumesc
O zi buna!
#2
Contra ,fa ore,la 70 de ore pe server fa din nou cerere,parerea mea! asa i-am facut si lu simplu.
#3
iti primesti adminu inapoi, stai linistit, doar ca arata un pic de activitate pe serv
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#4
verde Wrote:iti primesti adminu inapoi, stai linistit, doar ca arata un pic de activitate pe serv
De accea am si zis ca "am terminat munca" putem incepe distractia...si am facut cerere in sectiunea admins only..dar cineva a mutato de acolo..In fine
Spor la "Frage" Big Grin :lol:
#5
Activitate, tu ai avut multe multe ore odata, nu ma indoiesc ca nu le vei face din nou. Joaca cu numele tau pe server si eu o sa verific din cand in cand adminii online, si daca te vad de mai multe ori ca esti activ iti dau adminul. Avem userul si parola ta!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)