Poll: Mai tineti minte aceasta marca?
You do not have permission to vote in this poll.
Oooooooooooooooo daaa!!!!
100.00%
10 100.00%
Habar nu am, is prea mic
0%
0 0%
Nu mi-a placut niciodata [minti!]
0%
0 0%
Total 10 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Recunoasteti marca
#1
[Image: n82623505117_6748.jpg]
#2
da. logiccccccccccccccc

#3
PLAYAAAAA


The submitted form was invalid. Try submitting again.


si daca ai gume de alea ... vreau sa le mai simt si eu inca o data gustul inainte de a muri ... erau gumele copilariiei mele :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
#4
mi-a luat taikamiu odata o cutie de 100 de gume.lipeam masini peste tot...frigider , pereti , garduri Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#5
am auzit de ele dar nu cred ca am mancat Sad Sad
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#6
Eu n-am auzit de asa ceva. In mures era "la moda" guma hubabuba (sau ceva de genu)
#7
erau acum vreo 10 ani la tonete pachet de 5,6 gume ( nu mai stiu cate ) si niste cartonase mari cu masini, numai bune de colectie.. erau 1.000 de lei parca Big Grin. pf.. aveam so teancu de cartonase. pana cand din 1.000 de lei se facusera 5.000 parca, si nu mai mergea faza... ma depasea dpdv financiar.
#8
huba buba au aparut cu mult timp dupa TURBO Smile mai erau si alea ACtion Man :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#9
eu mai trec din cand in cand pe la ADIDAS in mall, au aia un parfum de camera care imi aduce aminte de guma TURBO.
HUBABUBA!!!? Cand era guma TURBO nu exista asa ceva, mai era BOMBIBOM care era cat de cat buna, mai ales acea cu aroma de cacao parca, si mai era o porcarie de guma MINI parca, cu aroma de menta :-j
#10
playa daca iti place mirosul de la ADIDAS din mall vezi ca gasesti pe net de cumparat odorizante din alea. CWS se numeste parca si costa cam 50 de lei
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#11
mai erau gume tatoo ...alea kre iti dadeau si tatuaj de lipit pe mana Smile)
#12
da de topitop care stie ? Smile))
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#13
playa Wrote:eu mai trec din cand in cand pe la ADIDAS in mall, au aia un parfum de camera care imi aduce aminte de guma TURBO.
HUBABUBA!!!? Cand era guma TURBO nu exista asa ceva, mai era BOMBIBOM care era cat de cat buna, mai ales acea cu aroma de cacao parca, si mai era o porcarie de guma MINI parca, cu aroma de menta :-j


da da playa am simtit si eu.odata eram cu niste amici si le-am zis..."ba aici miroase a guma Turbo" Tongue
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#14
Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue :roll: Old times :roll: Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
#15
faceam schimb cu prieteni de masini ce era pa noi cu dastea
Uni spun stopdrogurilor.Eu spun stop codurilor


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)