Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
caut gazda in iasi
#1
buna tuturor , am deschis acest topic in speranta ca poate m-ati putea ajuta si pe mine pentru ami gasi o gazda in iasi , fac apel la cei care sunt din iasi si cunosc anumite persoane care pot trimi 1 , 2 persoane in gazda , timp pe aproximativ 4 ani . Caut ceva simplu , cat mai simplu , 1 camera daca are e perfect , sa aiba pat sa stau eu cu sora mea , vin cu restul de acasa Big Grin , care gasiti ceva sau puteti sa ma ajutati si pe mine a rog sa ma contactati pe : ghilE_jr . ( daca se poate ceva cat mai simplu , sa platesc cat mai putin , stau c-am prost cu $ , sormea trebuie sa mearga la facultate , trebuie si acolo bani una alta si de asta am zis ca poate vin si eu in iasi la liceu , sormea la facultate iar taicamiu sa se duca in germania sa munceasca , plm Wink daca puteti sa ma ajutati si pe mine va astept sa vorbim pe mess )

Multumesc foarte mult .
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
#2
Eu cunosc doar apartamente cu o camera si pretul e destul de piperat.Iti sugerez sa cauti in ziar...ar trebui sa apara anunturi cu cazari (pe la mosi si babe care au o camera libera si preturile sunt destul de bune.)Daca nu ai acces la Evenimentul de Iasi te pot ajuta eu ca si asa il cumpar pt locurile de munca.Daca gasesc ceva rezonabil iti dau un privat cu numere de telefon,dar nu garantez ca o sa gasesc ceva sigur.Bafta
#3
intr`o saptamana vine mama din italia..si sar putea sa plece inapoi..daca pleaca inapoi te iau la mine ..dar nu 4 ani.1 an cel mult 2 ..depinde cat sta..ca , conditii, ai camera ta ( pc+tv+pat(incap 5 persoane il el) ,) la pret ne intelegem noi..numai sa vedem cat sta si cand pleaca Smile
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#4
orce e bine venit , pai Big Grin ar fi chiar super , plm la bani ne intelegem noi , ca la mine daca as pleca eu cu sormea in iasi sta si taicamiu fara griji catva ani in germania dar asa .. na daca ma lasa pe mine singur acasa Smile) nare siguranta chiar deloc .. vorbeste cu maicata si daca esti " pe gol " spui Smile
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
#5
sar putea sa stea ce`l mult o luna..daca nu mai putin depinde..oricum te anunt eu cand pleaca ...sau daca mai pleaca..nu iti garantez nimic deocamdata ..tu cand ai nevoie sa te muti?
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#6
cand incepe scoala c-am , 15 sept , cam asa , va rog sa cautati si restul care puteti sau sa spune-ti daca stiti ceva locuri bune .. mi-ar fi de ajutor in caz ca nu gasesc nimic . mersi mult
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
#7
am o prietena care are un apartament cu 3 camere nemobilat de inchiriat , daca te intereseaza id : bogdanel_faq sa vorbim mai multe .


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)