Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reconstituirea povestii !2
#1
Am reconstituit urmatoarele 10 pagini ale povestii adica intre 10 si 20 :mrgreen: :mrgreen: Va mai urma !



dar ce minune ca deodata parca a miscat un deget si toti au crezut ca ..mai vrea sa mai miste un deget apoi sa inghita.In acelasi timp ,Fat-Frumos a inceput sa-si taie venele si vena cea groasa...asa ca a ..stiut ca nu mai poate sa aiba o sansa foarte foarte mica sa ajunga la complotul impotriva regelui.Suparat , a chemat o broasca raioasa cu "sabia" groasa si foarte furioasa mica dar nabadaioasa ce luceste ca , chelia unui mos la 99 de pahare de tzuica ii ieseau ochii cum canta popii cu gura rotunda ca roata de caruta a lu guta puta de maimuta cu nasu cat cucu lu baubau deci imens, incomensurabil cu dintii de ..de aur cat.. blana unui balaur dinte de taur matz de dinozaur coarne de taur >Smile si coaste de crocobaur urat ca laur verde de frumos negru de fioros urat si spoios cu palosul gros a plecat peste 3 oceane si 10 tari si 24 de milioane de romani urati da urati rau. Ajungand in Romania ca sa gaseasca nu stiu ce.. a observat ca i-a cazut cucu.Frecand lampa fermecata cucu a reaparut de sub pantalop si`i promise ca ..va inghiti tot ce va putea sa capete de pe urma bataliei ce altceva decat wisaana de la nelu,Avand inca 2 dorinte,el pleca in lume ..sperand ca va gasi ceea ce cauta.. Dragostea vietii sale pe darklan no 1 cel chipes si ..cu paloshul gros Smile) si cu capul flocos frumos paduchios frumos ca o maimuta cheala flocos ca o afroamerindianca =)) si turbat k o catza le multumeste tuturor si`i injura-n gandu`lui >Smile si isi zice barfit mai sunt .. de niste "individiosi" care vor sa imi fure femeia si sa o fufugareasca pana dimineata prin pridvorul prispii ca sa o paleasca sub centura si sa-i dea ..un cap in gura ca sa cada in fundatura.Astfel nevasta va fi baubau sau laurentii si vor trai .. nefericiti pana cand vor reusi sa-si intemeieze o..familie plina de copii ca verde inteligenti si frumosi cum e savy cand avea pojar se inrosea ca ass'ul unei maimutze :-" facand urat ca baubau pe cs.Si avand spume la gura cum avea danutzz cand juca fotbal ca era bun dar p.rost pamantul si nu era cautat ca n`avea adversari ca 6 cai frumosi suri ca bunicu musculosi ca smantanosu` breaz ca playa besinosi ca ghile;Wink si sexy k dark ofticosi ca baubau Smile) modesti ca danutzz .Astfel voinicul printzz merse la baubau sa-i vada slujitorul si pe frumoasa printesa verde care o freca pe bunica-sa pe spate Smile) cu peria de sarma ghimpata, de murdara ce era si neagra de la cauciucuri arse.. Zoaia siroia, apa precum petrolul cand .. se scufunda ea si parul se dezlantuia precum uraganul Catrina pe Insulele Ciocozenosamesintrudoriuvaginalus uraganul maturand tot ..a ramas doar un sKlembar mic si amarat .............


SPER SA VA PLACA
:lol: :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#2
e foarte tare:X
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
Reply
#3
cea mai bestiala , ma VerDe

o sa fii mare om :X :mrgreen: Big Grin
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply
#4
mi s-a mai zis asta :lol: :lol: :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#5
8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#6
Tare de tot!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)