Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie zuzu
#1
- numele adminului : zuzu
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment : mnt.
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine : un mic BAN permanent
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa : <!-- m --><a class="postlink" href="http://imageshack.us/photo/my-images/37/zuzubest.jpg/">http://imageshack.us/photo/my-images/37/zuzubest.jpg/</a><!-- m -->
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat: Deci ..daca zuzu nu primeste un suspend de 1 luna ( sa fiu bland sa nu zic permanent ) ati dat admine degeaba.Pana acuma nu am vazut pe server un admin care sa-si merite functia . Daca faceti la fel si pe serverul pe care am admin in 3 sec deja va zburat accesul la comenzi.Zuzu vreau sa te prezinti cu o davada prin care sa-mi demonstrezi tu ca eu am aim , primul post pe care-l faci sa fie cu demo.
Va salut !
#2
demo`ul a fost facut de mine. spor la vizionat.
http://fisierulmeu.ro/49KYE536GBP2/mnt-dem.html
#3
vedeti ca e lung ..eventual va puteti lua si o punga de popcorn Smile
#4
Mai aveti de gand mult sa banati jucatorii adusi de mine ?
Ati vrut jucatori buni ...si acum ii banati ?
Nu are cod !!!
A fost acum 2 zile cu mine , dundi si burlaku in star net si a jucat si de acolo...poate vine si burlaku cu o parere cand are timp..a mai fost si ndy atunci care si-a luat oleaca de ban azi ...fara motiv din cate am vazut ..infine ..ala nu a fost permanent...
Spuneti sa stiu ca mai am cativa care vor sa se apuce de cs(momentan nu stiu sa joace) ...si sa intre pe u-s daca asa...poate ei nu vor fi banati...
Prea multe replay-uri aici nu o sa dau ca n-am chef de polemici ..ca si asa nu o scot la capat...
Succes
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#5
ma uitam la demo si am inceput sa rad ce vorbeau ei pe admin chat =)))
Are wall , ..oleaca si aim ...vad ca sunteti cam nedumeriti =)))
Va invit daca vreti la un meci in StarNet sa vezi ce wall..aim ..speed am =))
#6
Dutu, juca la sunet. In rest unban, mnt. joci cu large?
#7
ma bucur ca ai obs ca e curat demo-ul Smile
cl_dynamiccroshair 0 , small.
#8
Dati ban si slay aiurea , mai bine spus, dati admin la toti suferinzii . Sunt maxim 3-4 admini responsabili pe server'ul asta care stiu sa admineze, stiu sa faca diferenta dintre un jucator si un codat.Restu, dati slay,ban,destroy aiurea!

LE: O sa ajungeti sa jucati cu BOTI (add_bot) sau numai cu admini (server only admins).
Nu fugi, ca ai sa mori obosit !
#9
mnt. Wrote:ma bucur ca ai obs ca e curat demo-ul Smile
cl_dynamiccroshair 0 , small.
e-n regula, 0, medium. Parerea mea: unban la baiat zic.
#10
Am fost 2 admini si am ajuns la concluzia ca ai ceva si ti-am facut demo si te-am banat! Trecand peste faptul ca cu exceptia lui anarky , ti-ai chemat repede prietenii sa iti bage o vorba buna si sa te sustina ( nu dau tc ca astept si postul lui dok) , permite-mi sa iti zic 2-3 idei:

1. ai cont pe forum de nici o saptamana si ai deja probleme cu cei mai vechi admini de pe server: eu si playa ( peste 7 ani de adminat pe serverul asta) , sa zicem ca joci curat dar oricum ai o problema cu comportamentul
2. incerca sa vorbesti civilizat , si lasa aerele de superioritate ca ai impresia ca toti adminii au 17-18 ani ca tine dar in schimb te anunt ca sunt pe aici admini care ar putea sa iti fie tata , sau admini care au terminat o facultate , un masterat , un doctorat , admini care au copii acasa , deci poti vorbi frumos , nu cu faze ca "admini degeaba" , sau ca "suferi" ca nu ne-am tinut de aceasi caramida cand a fost cutremur
3. bun sa zicem ca esti pro , dar de ce nu ai steam? Bun sa zicem ca toti admini sunt degeaba si ca nu ai vazut unul care sa isi faca treaba , atunci ce mai cauti pe serverul asta plin de admini "suferinzi" ?
4. banul nu ti-l scot pentru ca oricum ai ip dinamic, ca un sfat prietenesc , cumparati steam si te sustin pentru slot/admin
5. la urmatoarea faza in care jignesti un admin , o sa fie ultima actiune care o sa o faci in comunitatea asta.

numai bine si succes la fraguri!
#11
1.Daca nu ati mai da slayban/destroy aiurea poate nu vom mai avea probleme cu comportamentul.
Admini cu peste 7 ani experienta, dar nu stiu sa schimbe niste algoritmi sa nu mai intre cei care au primit ban pe ip dinamic. Faceti nivelul de procesare cuantificat la 500 FPS.
2.Ma abtin.
3.Baiatul are steam, insa prefera sa joace non-steam doarece are pc varza si ii merge mai bine non-steam.La sala joaca cu steam.
4.Ce am zis mai sus.
Nu fugi, ca ai sa mori obosit !
#12
Zuzu Wrote:1. ai cont pe forum de nici o saptamana si ai deja probleme cu cei mai vechi admini de pe server: eu si playa ( peste 7 ani de adminat pe serverul asta) , sa zicem ca joci curat dar oricum ai o problema cu comportamentul
--> Iti garantez ca nu am nici o problema cu comportamentul ...Eu am 5 ani de adminat - 10 de jucat cs Smile
Zuzu Wrote:2. incerca sa vorbesti civilizat , si lasa aerele de superioritate ca ai impresia ca toti adminii au 17-18 ani ca tine dar in schimb te anunt ca sunt pe aici admini care ar putea sa iti fie tata , sau admini care au terminat o facultate , un masterat , un doctorat , admini care au copii acasa , deci poti vorbi frumos , nu cu faze ca "admini degeaba" , sau ca "suferi" ca nu ne-am tinut de aceasi caramida cand a fost cutremur
-->sincer pe mine nu ma intereseaza cati ani are x,y . SA vorbesc civilizat? Te simti jignit cand spun "esti degeaba" , atunci imi cer scuze ca esti/sunteti asa sensibili.Si ce aere de superioritate?
Zuzu Wrote:3. bun sa zicem ca esti pro , dar de ce nu ai steam? Bun sa zicem ca toti admini sunt degeaba si ca nu ai vazut unul care sa isi faca treaba , atunci ce mai cauti pe serverul asta plin de admini "suferinzi" ?
In primul rand nu am facut pe nici un admin "suferind"...in al doilea rand am steam dar e in proces de recuperare (mi-am reinstalat windows-ul si numai stiu parola la steam , iar acuma tot trimit mail-uri sa le dovedesc ca eu sunt proprietarul de drept..slabe sanse pentru ca numai am nr de pe care s-a facut comanda).In al treilea rand spun unui admin ca e degeaba pentru ca nu actioneaza atunci cand un codat este pe server.
Zuzu Wrote:4. banul nu ti-l scot pentru ca oricum ai ip dinamic, ca un sfat prietenesc , cumparati steam si te sustin pentru slot/admin
Multumesc Smile
Zuzu Wrote:5. la urmatoarea faza in care jignesti un admin , o sa fie ultima actiune care o sa o faci in comunitatea asta.
Cum am mai spus si mai sus..imi cer scuze daca va simtiti jigniti la cuvintele " admin degeaba" ..Ca in rest nu cred ca am zis altceva unui admin.
Vad maine daca pot intra pe server.O seara placuta
#13
dupa cum am zis, lu' asta nu ii poate inghiti nimeni arfele! dok i-ati playeru si dute!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)