Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie superCATALIN
#1
Chiar daca nu iti sare adminu , vreau sa-ti demonstrez ca nu-l meriti. De ce? Vineri , 16.02.2013 ora 00:15 jucam cu numele de "asjkd" ma aflam pe superextramagnificuli server cs.u-s.ro iar super adminul CATALIN dupa 3-4 head-uri mi-a dat DESTROY ..dar vai...cum sa dea acest ANONIM atatea headuri..ia mai bine sa nu gandesc si sa dau DESTROY , ca ce p*la mea , is admin...Nu sufar ..stie lumea cum joc , dar tu mai gandeste'te o data daca iti meriti adminu.


Attached Files
.bmp   de_dust20012.bmp (Size: 441.05 KB / Downloads: 19)
.bmp   de_dust20004.bmp (Size: 441.05 KB / Downloads: 9)
#2
Eu cred ca, Catalin a stat pe el vreo 3-4 runde , si i-a dat destroy ca probabil i s-a parut ca msD avea cod. As dori si eu niste poze, dovezi ,ceva, pentru ca s-a intamplat de multe ori pe sv sa se dea destroy fix de aiurea, fara un demo sau fara vreo 2-3 poze si mi se pare FOARTE incorect si iresponsabil ! Smile multumesc.
#3
Buna seara si bun venit pe forum.
In primul rand vreau sa-ti zic ca nu ai respecta cerinta de formulare a unei reclamatii, in al doilea rand, indiferent ca a fost o greseala sau nu din partea acelui admin nu aceasta este atitudinea pe care trebuie sa o ai cand acuzi ca s-a facut o nedreptate, foarte probabil ca acel admin sa fie obosit, stresat, fara chef sau chiar owner. ( interesanta enumeratie Smile ) Deja sunt 2 motive mari ca acel admin sau poate owner sa nu dea 2 lei pe aceasta reclamatie. Asteapta un raspuns din partea lui Catalin.
Salut.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#4
El nu si-a facut datoria de admin cum trebuie , a vazut ca dau 4 head-uri ....a apasat butonul magic , nici macar nu a stat spectator...a vazut ca numele e la vrajeala si nu s-a clintit.

Obosit?..cat de obosit sa fii sa nu poti sa stai doua minute spectator.

Fara chef?.. fara chef de ..?

Nu ma intereseaza consecintele asupra lui , dar sa vada lumea ca datoria de admin s-a transformat intr`o vrajeala ..si seriozitatea si responsabilitatea au disparut.
#5
Fiule omul e owner, iar eu zic ca tu ai cautat-o cu lumanarea! Un jucator care da bine nu joaca folosind nickuri la panarama, de aceea consider ca ai cautat-o cu lumanarea. Nu zic sa nu ai si tu dreptate, dar crezi ca faci bine sa insulti si sa joci cu nume de codat?
#6
INSULTÁ, insúlt, vb. I. Tranz. A aduce cuiva o insultă; a ofensa, a jigni.

Nu vad unde am jignit ...cu cat respect m-a tratat si mi-a inchis jocu in fata fara sa calc stramb asa il respect si eu.

SI aici inchei ca n-are rost.
#7
mai usor mai pepsi sa nu-ti sara capacul. Ia-ti steam, atat iti spun. Nu-ti permiti? Nu e problema mea ...
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#8
Aici sunt de acord cu Catalin. Am vazut ca stii jocul, esti priceput, ai rabdare etc. Recomand si eu sa iti cumperi STEAM! Doar nu e asa de scump incat sa zici ca nu iti poti permite.. pare rau pt. cele intamplate, incearca sa joci cu nick-ul cu care joci de obicei.
#9
Steam am de ceva timp ( iti dau id-ul daca vrei ) am jucat cu el pana cand si-a facut update zilele trecute si imi mergea foarte prost .. Am zis sa joc fara ..
Numele mi l-am schimbat ca toti imi sar in cap ca am cod..
Poti sa ai cod si cu steam stai calm. N-are nicio treaba.
#10
nu e vb de cod. e vb ca altfel se uita adminul la tine daca vede ca ai steam..


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)