Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie smantanosu
#16
gogu eu zic ca mai bine predai adminul Smile serios acum....hai cui mai tii partea, daca zic ca si sklembar are si cu darkmanx ma crezi? pentru care bagi mana? Smile
#17
pentru darkmanx am sustinere totala din partea lui CosmineL ca are cod...la sklembar o sa mai lucrez si sa pice si domnu' Smile
#18
am vazut demo-ul.intradevar avea aim. ce nu inteleg sunt 2 lucruri: 1. de ce ar juca cu aim knd sunt admini mari pe harta (zuzu,dj)
2. cand am mai jucat cu el inainte spray logoul lui era sigla de la valve.de ce in demou-l asta are b-ul ala??? doar nu cred k l-a palit asa deodata sa isi schimbe spray logo-ul.

Zic sa se verifice ip-urile si sa se compare. oricine ar fi,fost fie el fie altcnv, avea aim sigur.
#19
eu unul recunosc ca am gresit si astept sa mi se scoata adminul... nu as fi crezut ca poate sa recurga la cod un jucator ca el...
#20
burlaku Wrote:eu unul recunosc ca am gresit si astept sa mi se scoata adminul... nu as fi crezut ca poate sa recurga la cod un jucator ca el...
same
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#21
terminati ma cu scoaterea adminelor pentru simplul fapt ca sunteti prea creduli , data viitoare nu va mai bagati mana in foc , etc si fiti mai calculati in cea ce spuneti.
#22
a stat careva de vorba recent cu spooky? pe mess ? la telefon...ma refer de cand a fost prins cu cod
#23
asta ziceam si eu..sa vb careva cu el sa vedem ce zice..pana mea..park toti sio iau in cap..ori e unu care ne face la foc automat..maine poimai9jne ma trezesc si eu cu vreun demo facut cum k dau numa head cu 32Smile))
#24
spooky,daca tu esti in demo-ul ala,esti PROST..pe bune
si nu ai cum sa imi demonstrezi ca nu esti
hai sanatate!!
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#25
maan Sad
atat am de zis
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#26
mda. dupa acest demo, am ramas trist ! spooky are slot ? daca intradevar el e spooky, mare greseala a facut .
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#27
bvo smantanel Tongue, respect ptr munca ta
#28
ms playa pentru admirareSmile
nustiu ce sa zic despre acest demo e aim clar dar nu cred ca e spooky, nici o grenada nu stie sa arunce.. si faza cu tatuajul asa se vad la toti tatuajele cand faci demo ( sau cel putin asa e pe hltv nu stiu exact )
#29
smantanosule respect frate,cand o sa pot sa ajung la una din intalniri in iasi sau cand o sa treci prin bucale ai cateva beri de la mine.
daca spooky asta e playerul care juca si acum 2 3 ani cu noi p sv nu am cum sa stiu dar ca spooky asta de acum e codat eu unul eram 100% sigur...am si facut cerere verificare cateva seri in urma,pacat ca atunci nu stiam cum se face un demo(intre timp ms zuzu ptr explicatii)..oricum si eu il pandeam pe subsemnatul...ca nu ai cum sa joci asa.
stiu ca la cererea mea mi s-a spus ca e pro fost pgl asa ca ajunsesem sa ma uit pe youtube la pgl players...si nici macar la aia nu am vaz fazele pe care le facea pe snow cu mn piri si inca 2 acum cateva seri in urma

Respect man..deci pana la urma nu eram eu han.dicapat.
#30
playa Wrote:pentru darkmanx am sustinere totala din partea lui CosmineL ca are cod...la sklembar o sa mai lucrez si sa pice si domnu' Smile

Sunteti asa convinsi pe faptu` asta .. incat are sustinere TOTALA , acuza`ti faca nici un motiv .
Poti sa stai cat timp vrei , sa vezi daca joc curat sau nu , dar daca ... dupa aceasta perioada "iti demontrez" ( indirect ) ca joc curat , ai curajul sa`ti ceri scuze ca acuzi aiurea?
DarkManX pwd by Costi™


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)