Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie sKlembar
#1
- numele adminului : sKlembar
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment : CimeNNNt
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine : amx_gag de multe ori fara motiv
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa : <!-- m --><a class="postlink" href="http://i46.tinypic.com/24otzc6.jpg">http://i46.tinypic.com/24otzc6.jpg</a><!-- m -->
- au dreptul sa posteze doar administratorii (culoare verde si visinie ) si adminul caruia i s-a facut reclamatia .
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat : Remove admin se da prea smecher cu adminul...
#2
Clarrrrr, adminul e vinovat, nu tu că vorbesti mult şi prost!Smile

Ai antecedente cu verde, să vedem ce zice skl!Smile
#3
Pai e si normla ma sa va luati apararea ca doar sunteti pe mana unu cu altu`!
La fel si cu VerDe care iar da destroy pe moka, face cadouri, fac alta reclamatie nu e nevoie, ca deja sunteti prea smecheri ca sunteti marii admini din lume...E server public pot sa fac chat pe server nu te doare pe tn ca joc sau nu cs...Dute si lasate de adminare!
A da era sa uit, in primul rand GAG (MUTE) se da in cazul in care aduc injurii playerilor sau fac reclama din cate se stie nu ca ii vine aluia in cap sa-mi dea gag ca se crede adminul lumii!
#4
Tu iar vorbesti de pe pereti? De ce faci tam tam cand tu esti oaia neagra? Tu traiesti cu niste convingeri in care numai tu crezi. Te-am rugat sa incetezi sa ma acuzi de cod de 2 ori mare cu alb, ai continuat, ti-am dat gag, ai continuat pe u@ sa ma acuzi de cod si de faptu ca ti-am dat gag ca m-ai acuzat de cod, si acuma vii si faci reclamatii. Daca esti beat dupa si te culca, eu zic totusi sa cauti altceva mai bun care sa-ti satisfaca principiile. Si lasa convingerile tale de a judeca un admin dupa ce dai cu batul in balta de 3 ,4 ,5 ori, domnule "matur". M-am saturat de tine si de injuriile tale si de "desteptaciunea" ta de care nu mai incap adminii. Salut si sper sa iti cauti alt server.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
faza a fost in felul urmator...
Initial a zis ca sunt codat iam dat gag 5min (comenteaza aiurea pe chat-ul adminilor); dupa vrio 20min (alta harta) iar zice "te bate aimul" ii dau gag vrio 20min si iar urmeaza comentarii aiurea pe chat-ul adminilor (ma injura; in momentul acela am vrut sa-i dau ban pe 1440min dar nu stiu din ce motiv nu a mers comanda, am incercat de vrio 10ori) in fine il las sa joace, intra iar dupa vrio 40min iar incepe ca ai aim si alte cacaturi... si am continuat cu gag...
#6
Deci cam aceeasi chestie, il bate frustrarea pe baiatu asta, am zis ca ii dau ban si asa o sa fac.

TC.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)