Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie pt majoritatea adminilor
#1
Nu va suparati da sunt unii care sufera de admini. fratilor din cate stiam jocu este FREE ok? poi pe de_nuke ba nu ai voie pe casa ba nai voie sa mergi usor (cik campezi) fratilor din cate stiu dak faci afk primesti kick automat asa lasatio mai usor cu adminu va cred k suferiti da toti scrie mare cand intri FREE GAME......si sunt multe harti pe care nai voie sa faci multe lucruci..
#2
1. Nu respecti modelul reclamatiei !
2. Este free game in limita bunului simt !
3. Daca esti tero planteaza Bomba !!
4. Sunt pe server regulile la harti !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#3
jocul este free, dar crede-ma ca e foarte enervant cand esti ct si esti nevoit sa faci rush pt ca tero nu pleaca de pe casa
iar in ceea ce te priveste, ai stat 3-4 runde pana in 0:20 pe casa, probabil de aia ai luat slay
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#4
rog adminii sa fie mai toleranti cu astfel de probleme !
cand cineva joaca tero , si nu merge la bomba , primeste slay , la fel si ct !
e simplu !
in rest e free game , va rog multa atentie !
#5
pai cam asta s-a si intamplat....
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#6
mai sunt unele situatii cand esti nevoit sa stai pe casa (nuke) dar pur si simplu eu nu stateam si mergeam cu shit pt k auzeam pasi si am primit slay degeaba poi ce vreti fratilor sa ma duc direct la bmb mai esti si atent la ce se int in jurul tau..
#7
tero no camp / plant bmb

ct defuse

daca nu.slay
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)