Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie jst
#1
Admin: jst-
Nickname: legacy
In primul rand tot respectul pentru server...
E foarte placut sa joci pe un server in care adminii isi fac treaba. E foarte neplacut in schimb sa vezi si admini care fac exces de zel si care, doar pe baza unor presupuneri nefondate si fara nici un avertisment (cerere de poze, demo, etc.) se trezesc sa dea DESTROY; si asta doar fiindca i s-a parut stimabilului admin jst ca as avea aim. Am vazut ca nu sunt primul care pateste acelasi lucru din comanda adminului jst.
As scoate dovada faptului ca nu am dat doar HS din consola, dar mi-a dat direct destroy si nu am mai putut copia din consola.
E foarte usor sa pui motivul AIM (stiind ca nu se poate dovedi prin poze) si sa dai ban (destroy pe deasupra ca sa nu mai poti umbla in consola) cuiva care iti este antipatic.
Joc de ceva vreme pe server, nu am facut niciodata scandal si nici nu am primit plangeri din partea altor admini.
Prin urmare, rog moderatorul serverului sa considere aceasta reclamatie si sa ia masuri. Nu vreau sa jignesc pe nimeni (nici pe jst), dar nu mi se pare corect sa se intample asa.
Cu respect!
#2
eram 4 persoane pe server,eu tu,dundi ( admin ) ,si snakey ( autorul tutorialului)
1.am fost spectator o perioada ,am revenit cand tu aveai 12 cu 0.
2.am fost sesizat de persoanele mai sus mentionate ca ai cod ( silent aim sau norecoil nu mai retin ce mi-a spus dundi), ma rugat sa te verific,da ce sa mai verific,urmareai oameni prin pereti, hs erau fara numar,ce dovada vrei sa iti mai dau?.sunt eu nebun ,da am fost 3 persoane de fata.
3.achizioneaza steam si nu o sa mai ai probleme,iti garantez,pana atunci pa la revedere.
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#3
reclamatie respinsa !
asteptam id de steam si vei juca linistit !
#4
1. Scorul nu are neaparat relevanta in acest caz (nu e scor exagerat).
2. Te contrazici singur. "hs fara numar"-> deci nu dadeam doar hs ca sa pot fi suspect de aim. Ai zis k urmaream oamenii prin pereti->fals (se numeste joc la sunet). Si daca asta crezi puteai sa imi ceri poze si iti dadeam fara nici o problema. Dar tu singur ai spus "ca ce sa mai verific", te-ai uitat la scor doar si la ce au spus ceilalti. Deci, te rog, cu tot respectul sa iti reconsideri parerea.
3. As achizitiona steam, dar nu dispun momentan de $. Cu prima ocazie o sa fac si acest lucru.
Nu as face atata caz daca nu as avea dreptate. Cer doar inca o sansa si cu prima ocazie in care sunt prins (lucru improbabil) sa fiu banat "fara drept de apel".
O zi buna!
Cu respect!
#5
eu cred ca nu dispui de 10 euro !
daca esti jucator de cs si vrei sa vezi cu adevarat cum se joaca , ia-ti steam si intra cu steam si pe alte servere gen pgl !
daca ai nelamuriri suna-ma !
iti dau nr pe privat !
fii corect si ia-ti steam si numai acuza adminii ca nu sunt corecti !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)