Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie dadley !
#1
Tongue 
- numele adminului : dadley

- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment : Clean

- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine : destroy + tot buchetul fara motiv (daca are vreun demo sau ceva si reiese ca aveam ORICE fel de cod doresc sa-l posteze ).

- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa : am pozele aferente comenzii ( CELE 109 POZE !!!! ).Sa le postez ?

- ip-ul tau : 86.124.149.79

- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat : Nici o sanctiune ! Discutiile sunt vechi pe svul asta in legatura cu ce ar trebui sa se faca cu asa-zisii "admini" de genul acesta care habar nu au ce-i cu dansii si umplu forumul cu reclamatii si MAI RAU golesc svul de useri.

Cu respect al vostru fidel ( sau fidea ... cum doriti Tongue ) Clean !
Reply
#2
bun venit pe forum ... aceasta postare trebuia facuta la sectiune http://forum.u-s.ro/Forum-Ban-Unban !!! cred eu. ..rog sa fie mutata ... sa vedem ce are de zis dadley impotriva acestui post ! Smile
Reply
#3
Am facut demo nu mi s.a parut curat. Dati.va cu parerea


Attached Files
.rar   clean2.rar (Size: 936.55 KB / Downloads: 8)
Reply
#4
De la "nu mi s.a parut curat" pana la a fi sigur este treaba multa...In nici un caz nu folosesti comenzi aiurea "admine".Sau poate s-au schimbat regulile pe u-s ?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)