Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie asa
#1
Nesimtirea e foarte mare ! Nu e prima data cand asa e foarte impertinent injura si multe chestii...si mai ales si pe Say ....nu chatul adminilor daca are ceva de comentat dar si acolo e problema ...Dovada : <!-- m --><a class="postlink" href="http://img571.imageshack.us/i/2011030900001k.jpg/">http://img571.imageshack.us/i/2011030900001k.jpg/</a><!-- m -->
Rog sa se ia masuri...Am de mult printul si am zis ca na i-a scapat omului ca na...cu totii gresim dar el ingroasha nesimtirea...Rog sa se ia masuri!!!
Invata din greselile altora, viata e prea scurta pentru a le face tu insuti pe toate.
#2
Il sustin pe terror, "asa" nu respecta deloc playerii .
Eram pe dust si eu am dat say_team@ vezi ca dincolo e bomba deoarece era un admin alive si am primit kick ....retry l-am rugat sa-mi spuna motivul iar kick , apoi am incetat sa mai pun intrebari si m-a lasat sa joc ,apoi tot dadeai mesaje tsay Reclamatii pe forum de parca e imun sau nu inteleg era foarte increzator . Consider ca am fost neindreptatit deoarece trebuia sa primesc un avertisment verbal .
#3
imaginea postat este extrem de veche...o stiu eu eram col.Warden A (inainte sa primesc steamul deci are mai bn de 1 luna)...probabil ca asa a exagerat...
#4
Nu are chiar asa mult 2sapt cam asa
Invata din greselile altora, viata e prea scurta pentru a le face tu insuti pe toate.
#5
Aha....Asa stau lucrurile... Datii dreptate inaptului care crede ca e in jungla...Mi-a parut bine ca v-am cunoscut nu are rost is luat de fraier? Bafta
Invata din greselile altora, viata e prea scurta pentru a le face tu insuti pe toate.
#6
Mr.Terror Wrote:Nu are chiar asa mult 2sapt cam asa
Nu cunosc nu vorbesc


Mr.Terror Wrote:Aha....Asa stau lucrurile... Datii dreptate inaptului care crede ca e in junga...Mi-a parut bine ca v-am cunoscut nu are rost is luat de fraier? Bafta



De ce te ataci, daca stii ca e prieten cu ,catalin, si nu frecventeaza forumul?
#7
Nu stiam ca e prieten cu Catalin...Acum aflu si deci de asta era asa tare baiatul in gura ...
Si acum Catalin ca sa vezi tot eu is vinovat si la Prostul Satului scuzatimi expresia dar asa ceva ... Marlanime mare se cheama
Invata din greselile altora, viata e prea scurta pentru a le face tu insuti pe toate.
#8
traiesti in Romania, peste tot se-ntampla astfel de cazuri. N-ai mai patit ? Smile
#9
Foarte adevarat Code
****** multi cu mintea scurta
Patesti dar cand vezi ca esti luat si de prost atunci "-hai....."
Invata din greselile altora, viata e prea scurta pentru a le face tu insuti pe toate.
#10
calmeaza-te nu e un capat de lume.. in viata ai sa ai trepte mult mai grele. :lol:

asta e un fas.. treci peste.
#11
hoohoo unde te duci deja te bagi in viata...Asta e joc virtual nu are treaba cu viata din afara ...usurel Big Grin
Invata din greselile altora, viata e prea scurta pentru a le face tu insuti pe toate.
#12
Sa-ti zic ceva asa :Mai iesi din casa nu astepta sa fii plimbat ca pe un caine de lesa,si daca te vezi p.r.o.s.t nu deschide gura sa fii si mai p.r.o.st,esti jmecher intre 4 pereti stii sa deschizi gura sa injuri?stim cu totii sa injuram...Dar tu ai dat dovada de P.r.o.s.t de ala ce Miroase defapt nu miroase(prea frumos cuvant) pute,putzi baiatule de prostime !!!!!!!! Nu uita sa-l pupi in fund pe Catalin ca el e baza....tu? Esti un mare C.A.C.A.T ! Citeste bine ce ti-am zis ....da prostimea deoparte ,incearca, nustiu daca ai sa poti sa intelegi aceste cuvinte ce ti le-am scris !!!!!!!!!!!
Invata din greselile altora, viata e prea scurta pentru a le face tu insuti pe toate.
#13
Cu atitudinea asta, nu e de mirare ca iti vorbesc adminii urat!
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
#14
Mr.Terror Wrote:Sa-ti zic ceva asa :Mai iesi din casa nu astepta sa fii plimbat ca pe un caine de lesa,si daca te vezi p.r.o.s.t nu deschide gura sa fii si mai p.r.o.st,esti jmecher intre 4 pereti stii sa deschizi gura sa injuri?stim cu totii sa injuram...Dar tu ai dat dovada de P.r.o.s.t de ala ce Miroase defapt nu miroase(prea frumos cuvant) pute,putzi baiatule de prostime !!!!!!!! Nu uita sa-l pupi in fund pe Catalin ca el e baza....tu? Esti un mare C.A.C.A.T ! Citeste bine ce ti-am zis ....da prostimea deoparte ,incearca, nustiu daca ai sa poti sa intelegi aceste cuvinte ce ti le-am scris !!!!!!!!!!!


dupa postu asta, propun sa ramai fara admin Smile


sanatate!
#15
asa nu mai are admin si dupa reply-ul asta nici tu nu o sa mai ai.

Lui "asa" i-am spus tot timpul sa-si tina gura si n-a avut admin decat foarte putin. Nu ma pupa in cur stai linistit i-am zis cand greseste zboara adminul.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)