Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie adutult
#1
Isi face transfer singur de la o echipa la alta in mod abuziv (cam la 2 runde) si omoara dupa momentul transferului cand runda s-a incheiat fostii coechipieri.
#2
lol? posteaza o poza ceva .. consola, print screen, demo.. orice.. ms
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#3
nu este asa cum spune. eram pe server si stiu. adutul incerca sa echilibreze venind la echipa slaba.. insa dupa fiekre runda il transfera automat inapoi.. a incercat de vreo 3 ori pana a putut sa ramana acolo. si-a facut doar datoria.
noth!ng Heart u-s
#4
eram ct si serverul automat ma muta la loc dupa ce faceam transferul ptr ca echipa la care jucam pierdea si evident eu ramaneam in viata cand toti ceilalti erau morti. ghost, m ai luat tare si pe server pe faza asta. eu incerc de cand mi ai explicat problemu cu transferu sa fac sa fie cat mai bine, jocul sa fie clean si sa nu existe diferentiere mare intre echipe. sau crezi ca am nevoie de sirleticuri sa fac kill? cat despre mazilescu, nu stiu cine e, pare un jucator sub media dp u-s, din care rezulta ca reclamatia lui e in necunostinta de cauza... deci nu voi mai comenta de prisos.
#5
am obs si eu k e treaba najpa cu transferul...tre sa dai de mai multe ori pana se realizeza...poate remediezi ceva gh0st...
la ce zice adult eram si eu pe serv,pe inferno park azi....e asa km zice amis...si adult..
#6
oki , i-am zis deja lui catalin...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#7
hmmm eu unul cand ma transfer si in joc sunt 4/4, 6/6, 10/10 etc mut si un jucator din echipa in care m-am transferat pt a nu creea descrepante gen 8v6, altfel servaru ma muta la loc la inceputul rundei.
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#8
pai te muti tu sa echilibrezi si muti unu slaban la echipa cealalta sa fie echilibrate si la numar si atunci nu te mai da inapoi.
Si nu mai profitati de bugul ala sa faceti killuri aiurea , ca am mai primit sesizari de genul.
#9
Zuzu Wrote:pai te muti tu sa echilibrezi si muti unu slaban la echipa cealalta sa fie echilibrate si la numar si atunci nu te mai da inapoi.
Si nu mai profitati de bugul ala sa faceti killuri aiurea , ca am mai primit sesizari de genul.


am patit sa nu se faca transferu nici asa...
#10
Eu consider ca se incearca o deviere de la subiect, adutult ai omorat si 2 oameni dupa terminarea rundei la transfer, iar prima data cand ai facut-o nici macar nu eram langa tine, eram la o distanta apreciabila pe harta. Iar pentru cei care au facut referire la calitatea mea de jucator, am rank 17 momentan (rank 10 cel mai bun), nick: Bordura.
#11
mazilescu Wrote:Eu consider ca se incearca o deviere de la subiect, adutult ai omorat si 2 oameni dupa terminarea rundei la transfer, iar prima data cand ai facut-o nici macar nu eram langa tine, eram la o distanta apreciabila pe harta. Iar pentru cei care au facut referire la calitatea mea de jucator, am rank 17 momentan (rank 10 cel mai bun), nick: Bordura.
incheiem aici acest interesant post.

Man, eu am zis din primul post. posteaza ceva, consola, poze, demo orice... chiar daca te cred, asat nu poate duce la sanctionarea cuiva fara dovezi. O zi buna.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#12
Multumesc pentru promptitudine gh0st, voi tine cont de sfat.
#13
mazilescu ... ceea ce ai facut tu acuma ii o prostie .... crezi ca adminii sunt curiosi de 2 kill`uri ? .... 2 fragi ... venitzi si voi cu kestii mai serioase si lasatzi prostiile astea ....
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)