Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie admin VerDe
#1
-numele adminului:VerDe
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment:BulleT
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tineBig Grinestroy direct...
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola]:mia inghetat cs-ul,nu prea am de unde sa scot dovezi...
- ip-ul tau:77.81.59.9
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat:asta nu e teaba mea...admini mai mari vor decide...

P.S VerDe cand team intrebat daca mi-ai facut demo tu ai zis ca NU si cand team intrebat ce pui pe forum ca sa dovedesti ca am avut cod ce ai zis?"NU PUN NIMIC"asta e comportament de admin?Cu tot respectul mai ai multe de invatat...
#2
Bun venit pe forum.
Daca nu aveam demo ce vroiai sa pun? Ce comportament tinere? Las de la mine sa zic ca m-am pripit, cu toate ca stiu sigur ce aim aveai. Si daca nu ma insel acesta este al 2-lea destroy de la mine pe care il iei iar la primul n-ai comentat nimic.
Pune pozele de la destroy si-ti dau unban.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
nu mai am nici o poza ca miam reinstalat cs-ul...(esti tu asa sigur ca eu sunt tanar?)din experianta mea de admin pe alte srvre stiu ca daca suspectezi un codat ii faci intai demo si dupa te apuci sa dai destroy si ban...ca sa poti dovedi intradevar ca respectivul era codat...aici pe forum e cuvantul meu impotriva cuvantului tau si tu fiind admin ai avantajul dar nu miai facut demo sa dovedesti ca am avut cod si simpla ta opine ca eu as fi avut nu e deajuns...Varianta me de poveste este:Tu miai dat crash ca asa ai crezut de cviinta,eu nu aveam nici un cod,tu nu ai facut demo,eu raman cu ban si mam ales si cu un destroy fain...de unde esti tu asa sigur ca eram codat?tia aparut in vis?evident ca daca faceai demo picai tu ca ai dat crash degeaba deci inteleg de ce nu ai facut...

este primul destroy de la tine...defapt este primul destroy aici pe srv...poate i lai dat altui jucator...numele BulleT e un nume comun..poti verifica IP,e static.
#4
Ok, joaca!
O zi buna.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
Da de cate ori trebuie sa ma repet? Nu mai goniti jucatorii de pe server!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)