Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie admin ADR
#1
Buna ziua tuturor.Joc cu nick Han la voi pe server ( joc 4fun si in limita timpului disponibil ) si as vrea sa se ia orice masura crede ownerul de cuviinta impotriva abuzului de admin pe care l-a facut astazi 05-02-2010 orele 15:10 - 15:25 ( dau aceste detalii pt. a putea fi verificate in loguri ) adminul ADR care in momentul in care am spus sa schimbe harta aim_map ( eram 5vs5 ; 6vs5 in acel moment pe harta ) a inceput sa-mi dea gag in mod repetat , ban o data si dupa de 2 ori quit.
Mentionez ca nu am adus nici o jignire atat lui cat si celorlalti jucatori pe server ba mai mult mai erau useri care vociferau cu privire la schimbarea de harta.

P.S. : doresc deasemenea sa avertizez ca asemenea purtari din partea unui admin nu fac decat sa alunge userii de pe server si nu dovedesc altceva decat limitarea mentala a celor in cauza (lucru deasemenea nedorit de owneri cred : admini limitati si incompetenti care fac mai mult rau decat bine unui server indiferent care ar fi acesta).
In speranta ca se vor lua masuri impotriva specimenelor de acest gen si a unei rezolvari cat mai grabnice a acestei reclamatii va multumesc tuturor pt. timpul acordat citirii acestei reclamatii , gl & hf.

Dau edit la acest post deoarece chiar si acum ora 16:02 ma conectez pe server cu acelasi nick si acelasi admin imi da de 2 ori quit fara sa zic nimic nici macar "re".FACETI CEVA cu acest asa zis "admin" va rog !!!!
#2
1. nu asa se face o reclamatie, citeste reguli de topic intai
2. "nu dovedesc altceva decat limitarea mentala a celor in cauza" chestii de genu nu au ce cauta
3. tot comentai despre harta chiar daca a fost vot si a iesit
4. ti-am dat gag, ai dat retry, iar gag, iar retry si in cazul asta citeste regulile. retry dupa gag = ban 1000
5. quiturile erau pt ca ai ban si trebuie sa respecti banul
6. limitati mental si incompetenti sunt playerii care fac reclamatii de genul, si deasemenea care nu ai ce cauta pe acest server
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#3
Nu doresc sa intru in polemica cu tine ADR dar daca nu ai dovedi cu acest post cele afirmate de mine la modul general ( fa diferenta ! ) ai observa ca reclamatia mea respecta plecand de la titlu + continutul ei toate regulile acestui forum plus alte informatii necesare solutionarii acestei reclamatii.
Singura regula incalcata de mine conform regulamentului este retry dupa gag ( gag dat aiurea de 2 ori - nu vad cu ce te deranjeaza cererea mea si a altora de a schimba o harta prea mica pt. nr. de useri conectati in acel moment pe server si nici nu am vazut vreo regula cum ca nu ar fi voie sa faci asemenea cereri pe server.) ceea ce duce dupa parerea mea la anularea banului si a altor suferinte personale gen quit.

GL & HF.
#4
atata timp cat a fost data la vot harta, si a iesit, eram 5vs5(se poate juca pe aim_map) pt ce sa ceri tu schimbarea hartii? si in plus erai foarte insistent...de asta ti-am dat gag. iar dupa cum am mai zis retry dupa gag = ban 1000
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#5
pro ADR !!
#6
Han da-mi user si parola sa iti dau imunitate pe acest server !
cu stima si respect Ionut !
topic closed !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)