Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie XAINZU
#1
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.2shared.com/photo/zyyhsLsu/csssss.html">http://www.2shared.com/photo/zyyhsLsu/csssss.html</a><!-- m -->

Nu mi se pare corect ce a facut tipul. In felul acesta nu se aduna playerii pe server daca la fiecare "frustrare" a unui admin se da destroy. E drept si ca aim_map nu e harta de stat dupa cutii dar totusi, dai ban 20 minute cat mai era din harta si gata sau ii puteai zice si de ce a primit kick , sa nu mai stea la coteala.

Sa zicem ca avea wall acel player, dupa cum zice adminul, il rog sa posteze demo`ul si sa imi inchida gura .
#2
Uitativa cum acest admin joaca sai creasca ranck-ul in loc sa-si faca treaba de admin .

DEMO : <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.filehost.ro/3811754/deliric_dem/">http://www.filehost.ro/3811754/deliric_dem/</a><!-- m -->

ps. eu unul nu am vrut sa il reclam dar daca a facut-o masacre am zis sa postez si eu acel demo
#3
Astept demo!
#4
Nu înţeleg,îl cunosc personal pe xainzu, la anii, si mentalitatea lui, nu cred că se pune în discuţie codurile!.


Despre RECLAMAŢIA sa, mi se pare stupida!, omu îşi face treaba, masacre enervant ca de fiecare dată!Smile
#5
wakkkK Wrote:Nu înţeleg,îl cunosc personal pe xainzu, la anii, si mentalitatea lui, nu cred că se pune în discuţie codurile!.


Despre RECLAMAŢIA sa, mi se pare stupida!, omu îşi face treaba, masacre enervant ca de fiecare dată!Smile


wakkkk nu-i mai lua apararea aiurea , si chicony (stefy) poate confirma cum el juca si ierau 2 cu cod pe server , il durea la tenesi pe om de codati , lui sai creasca ranck-ul atat il intereseaza .
#6
skoncs! Wrote:
wakkkK Wrote:Nu înţeleg,îl cunosc personal pe xainzu, la anii, si mentalitatea lui, nu cred că se pune în discuţie codurile!.


Despre RECLAMAŢIA sa, mi se pare stupida!, omu îşi face treaba, masacre enervant ca de fiecare dată!Smile


wakkkk nu-i mai lua apararea aiurea , si chicony (stefy) poate confirma cum el juca si ierau 2 cu cod pe server , il durea la tenesi pe om de codati , lui sai creasca ranck-ul atat il intereseaza .


Am citit pe fugă, acum am văzut,am crezut că l-ai acuzat de cod! Dacă nu-şi face treaba i se va scoate adminu, poţi chema pe altu, asta nu-i motiv de reclamaţie, sau dacă era alt admin şi şi-a făcut treaba,de unde şi până unde atâta scandal!
#7
wakkkK Wrote:
skoncs! Wrote:
wakkkK Wrote:Nu înţeleg,îl cunosc personal pe xainzu, la anii, si mentalitatea lui, nu cred că se pune în discuţie codurile!.


Despre RECLAMAŢIA sa, mi se pare stupida!, omu îşi face treaba, masacre enervant ca de fiecare dată!Smile


wakkkk nu-i mai lua apararea aiurea , si chicony (stefy) poate confirma cum el juca si ierau 2 cu cod pe server , il durea la tenesi pe om de codati , lui sai creasca ranck-ul atat il intereseaza .


Am citit pe fugă, acum am văzut,am crezut că l-ai acuzat de cod! Dacă nu-şi face treaba i se va scoate adminu, poţi chema pe altu, asta nu-i motiv de reclamaţie, sau dacă era alt admin şi şi-a făcut treaba,de unde şi până unde atâta scandal!

drept sa iti zic puteam sa ii zic lu fratimiu sa intre sau ii dadeam un tell sa imi dea setinfo _pass a lui si intram eu da dc sa deranjez pe el daca sunt admini pe server ?

Si nu eu am facut reclamatia ..... asa ca inchei subiectul nu am chef sa ma cert cu voi , daca se va lua o decizie impotriva lui XAINZU asta este . Sa nu se mai intrebe unii administratori ca dc nu sunt playeri pe server .... uite din cauza unor admini care dorm pe ei .

Bafta !!! sa ne vedem sanatosi la o bere prin iasi .
#8
wakkkK Wrote:Nu înţeleg,îl cunosc personal pe xainzu, la anii, si mentalitatea lui, nu cred că se pune în discuţie codurile!.


Despre RECLAMAŢIA sa, mi se pare stupida!, omu îşi face treaba, masacre enervant ca de fiecare dată!Smile


Ce ar fi sa dam destroy la fiecare player care nu stie juca, e incepator sau nu e la fel de bun ca si tine wakkk?
Cum ar "evolua" serverul in aceste conditii?
Ce treaba de admin a fost acolo? lamureste-ma si pe mine

Nu lua aparare cand nu ai dreptate, as vrea sa judeci dupa fapte nu dupa ce sti .
#9
MaSaCre Wrote:
wakkkK Wrote:Nu înţeleg,îl cunosc personal pe xainzu, la anii, si mentalitatea lui, nu cred că se pune în discuţie codurile!.


Despre RECLAMAŢIA sa, mi se pare stupida!, omu îşi face treaba, masacre enervant ca de fiecare dată!Smile


Ce ar fi sa dam destroy la fiecare player care nu stie juca, e incepator sau nu e la fel de bun ca si tine wakkk?
Cum ar "evolua" serverul in aceste conditii?
Ce treaba de admin a fost acolo? lamureste-ma si pe mine

Nu lua aparare cand nu ai dreptate, as vrea sa judeci dupa fapte nu dupa ce sti .


NU iau apararea nimanui, NU toti sunt la fel de buni ca mine,si eu gresesc sunt om, nu ma mai intereseaza, toti astia noi(cu unele exceptii), gata aveti sacii in caruta, si nu va mai trebe nimic,vi se permit cam multe,bun de azi inainte schimbam foaiaSmile


CARE ADMIN POSTEAZĂ DUPA MINE , ŞI NU E ROŞU SAU VERDE ARE BAN !CU EXCEPTIA LUI XAINZU!Smile
#10
cineva sa il anunte pe domnisorul xainzu sa posteze demo cu wall la jucatorul respectiv...
#11
recunosc ca am gresit cu acel destroy.
l-am avertizat sa nu mai stea dupa toate cutiile, i-am dat kick, l-am avertizat iarasi, pana am cedat

masacre vezi-ti de treaba ta, ca atat timp cat eu is online nu sunt "hackeri".Daca tu esti robot, nu inseamna ca cei care joaca bine au "hacks"

daca e sa mi se scoata adminu, sa se scoata, dar am sa umplu forumul cu reclamatii de azi inainte. voi va plangeti pentru 1 jucator ca i-am dat destroy. ok. ce rost are sa mai zic de altii ca injura ca la usa cortului si dau kick/ban cum au ei chef. o eroare fac si sariti pe mine . . . bun asa

defapt, scoate-mi admin, scoate-mi slot, sterge-mi useru pe forum, ca pe cs.u-s.ro nu mai intru :-)

va dati mari maturi unii, cand defapt sunteti niste copilasi cu o "matura" personalitate online. ma scarbiti
#12
Nu mai faceti tribunal, nu va mai dati in gat unul pe celalalt, sunteti admini, vedeti-va de adminat! Am spus sa nu intrati in conflict admin cu admin de nici o culoare.
#13
dai socoteala doar la cel care te-a adus si propus pt admin !!! aprob playa !!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)