Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie Verde
#1
vreau sa fac o reclamatie adminului Verde..azi in jurul orei 16:00.In primul rand imi da slay fara nici un motiv pe harta "all in 1" ..nu eram afk si nici macar nu campam...apoi cand ii zic de ce mo.rtii lui imi da slay(aici recunosc e vina mea ca am vb urat) imi da destroy si ban de pe server!! Va rog sa luati masuri..ptr ca am vb urat meritam gag da nu ban si destroy si sa imi puna nick de codat cand in viata mnea nu am jucat cu coduri pe acest server sau pe oricare altul.
Va rog frumos sa luati masuri stiu ca nu am mai intrat de ceva vreme pe sv dar asta nu ii da dreptul la.barului de verde sa dea slayuri destroyuri si banuri cand are el chef.
#2
Prietene dupa ce ca vorbesti urat chiar si in timpu reclamatiei , ma faci "la.bar" du-te si vinde gogosi la barul lu tactu, ai ban 10 zile pt injuraturi aduse unu moderator pe forum si banu de pe server sa ti-l scoata cine se indura.A! si slay a fost pt antijoc , luasesi slay in secunda 00:02 . Sarbatori fericite !
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
esti gg verde , tu da ban si destroy pentru injuraturi la un om care joaca aici de pe vremea cand tu habar nu aveai ca exista serverul asta si care nu a cauzat niciodata probleme . destroy pentru injuraturi? perfect.
#4
Nu stiam ca destroy a fost modificat , si se da automat si ban , am zis ca banu va fi scos dupa 24 de ore , ce arunci cu vorbe acuma ? stiam de el dar nu credeam ca are un temperament atat de rau , dar probabil ... nu mai lungesc vorba , o seara buna si tie .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
Nu se da destroy pentru injuraturi. Mai citeste regurile daca le-ai uitat.
#6
Verde dai comenzi conform regulamentului , atata !
Destroy si celelalte dam doar noi ownerii in caz ca e f grav , doar noi !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)