Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie VerDe
#1
- numele adminului: VerDe
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment: ^_^ Ops ^_^
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine: Destroy + ban

Buna seara!

In aceasta seara am jucat un pic cu prietenii cs , si cum jucam eu acolo l-am omorat pe verde de 2 ori la rand... imediat am luat destroy, desigur!
Sper sa se faca dreptate!
Reply
#2
Bun venit pe forum!
Te inseli in privinta "si cum jucam eu acolo l-am omorat pe verde de 2 ori la rand... imediat am luat destroy". M-am uitat pe tine cum ii omorai tu pe altii Smile) si aveai un super wall. Super recunoaste si se va face super dreptate.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#3
super vino cu un super demo Smile
Reply
#4
ce demo , ce poze tot timpul va scoateti unu pe celalalt , era sami strice pc destroyul tau! Si in primul rand nu era nici un super wall era OFTICA ta!

Si ca sa inchei am sters cs-ul cu toate pozele facute + demo care il facusi deja in timp ce jucam ( dar nu mai mergea nimic !) chear daca stergeam config!
Nu vreau sa fiu nedreptatit o adoua oara pe acest sv!


(04-16-2013, 02:05 PM)verde Wrote: Bun venit pe forum!
Te inseli in privinta "si cum jucam eu acolo l-am omorat pe verde de 2 ori la rand... imediat am luat destroy". M-am uitat pe tine cum ii omorai tu pe altii Smile) si aveai un super wall. Super recunoaste si se va face super dreptate.
In primul rand doar pe tine te-am omorat ca deabea sa schimbat mapa!
Nu ii omoram pe altii in niciun fel CLAR?
Reply
#5
Demo?!
Reply
#6
JaMMiN tu nu te mai baga ca tu ai ceva personal cu mine! Ce demo ma ca am sters tot ca imi mergea PC in reluare vroiam sa reinstalez windousul dar mam gandit sa instalez Ccleaner! si sau sters toate!
Reply
#7
Fang, esti cazut in cap? Am cerut lui Verde demo, daca nu prezinta demo ti se va scoate banul! Am obs ca te certi singur de la inceputul topicului! Kento a cerut demo tot lui Verde, si atunci te-ai certat singur!
Reply
#8
Imi cer mii de scuze (JaMMiN si kent)!
Astept sa mi se scoata banul sa fiu din nou activ!...Vreau sa adaug ca am ip dinamic si multe ip sunt banate de la diferiti playeri!
Reply
#9
Fa cerere de unban! Nu avem de unde sa stim de pe ce ip joci, sau daca ai steam sau nu!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)