Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie LoL!
#1
Continut:
- numele adminului : LoL
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment : LeGoLaS
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine : Ieri am luat destroy de 2 ori.Jammin : Ma vezi ca ala are silent aim CE FACI ???? NU IEI ATITUDINE?; LoL: A da are silent aim !(ca papagalu)-si apoi pac destroy.Ati vazut cu totii faze cu caini care prind obiecte din aer, ce sar ft tare ei asa a fost si lol.... Jammin a aruncat pastila si LoL a prinso din aer! Hai cutu! BVBVBVB.Iar apoi azi am vrut sa intru pe srv hopa stai ca am ban. Pt ce? Intrebatil pe LoL. S-a manifestat zeitatea din el si mi-a dat ban. Cred ca esti zeul tiganilor ca esti tare scarbos.... Nu ti-am zis nimic.... de obicei nu am treaba cu nimeni de pe srv.... Dar tu faci o exceptie.

- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa :

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin LoL
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : UN MARE CODAT
[AMXBANS] Reason : ' silent aim '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 93.113.18
Dupa cum se vede am primit ban dupa destroy.....
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat : Sa i se ia puterile alea de zeu ca e periculos...... Sa nu rastoarne Olimpul..... Ma intelegeti voi
#2
Am uitat sa spun.... Nu mi s-a facut nici o poza nimic.... Pur si simplu ban.
#3
si banul va ramane pt nesimtirea si impertinenta de care dai dovada.. mergi pe alt server
#4
Se pripesc tare unii , te-am urmarit de cand joci pe serv ai perioade dulci si-amare , interesant ca in ultm vreme ai crescut in skill asa mult , fata de cum erai , dar no is curios ce au vazut cei 2 jammin si lol de au ajuns la asemenea concluzie , daca era sa fie silent aim as fi mers pe demo Confusedhock:
bafta
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
te-am urmarit impreuna cu Jammin pe server si cu inca un admin nu mai stiu cine era ..am stat spectator si era vb de silent aim, punct. Este al doilea ban pe care til dau. Poate de data asta ramai banat.

Salutare.
#6
era si daulow...concluzia cheat!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)