Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie LoL
#1
Continut:
- numele adminului: LoL
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment: maf1
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine: iam zis sa nu mai campeze... el statea pe de_dust dupa cutii si astepta oamenii.. el imi zice ca el pazea X ... imi da kick dupa iar kick ... dupa imi da mut 5 minute ... dupa vreo 2 minut gh0st imi scoate mut si ii da lui LoL mut 5 min, dupa vreo 3 minute LoL isi scoate mut si imi da ban
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa: [Image: snapshot0000c.png]
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat: sa nu mai aiba admin
#2
impertinenta se plateste :wink:
#3
invata de acum inainte sa iti vezi de jocul tau... era CT si are tot dreptul sa pazeasca X chiar daca sta ascuns dupa o cutie...

nu isi are rostul reclamatia
#4
i-a scos gh0st gag-ul?
lol ti-a dat gh0st gag?
#5
Da in mare parte ai cam scris tot dar, cand tiam zis ca pazesc X asta faceam la cutii in B pe de_dust si tu ai inceput sa razi de mine sa imi spui "mai invata counter""nu ai o treaba" si nu mai stiu ce incercand sa ma faci de ras, team considerat nesimtit si impertinent, ca dupa ce iti explic de ce stateam acolo, tu sa ma iei la misto, dupa care ti-am dat gag, apoi a intrat g0st si ti la scos probabil fiind un prieten de-al tau ... l-am intrebat pe g0st de ce se baga si el mia dat gag. Dupa care tu fiind implinit iai promis o bere ... prefer sa raman fara admin daca e nevoie da sa nu fiu luat de fraier. Smantanosul era de fata ca admin. Eu tiam dat ban de 55 minute ca sa te racoresti.
Majoritatea playerilor ma cunosc ca fiind corect, acum eu nu sanctionez pe nimeni doar asa ca sa ma aflu in treaba. Seara faina !
#6
In Reguli zice asa

4. Banurile se dau doar pt motive INTEMEIATE:
- injurii la adresa adminilor sau a altor jucatori (atentie la regula 11)
- folosirea de CHEAT-URI , dupa o prealabila urmarire a suspectilor (este obligatorie folosirea comenzii amx_ss)
- reclame la alte servere



1. Nu am injurat
2. Nu am folosit CHEAT-URI
3. Nu am facut reclama

Deci nu avea dc sa imi dea ban !


dj ... cand LoL mia dat GAG ... gh0st mi la scos si ia dat lui ... dupa vreo 2-3 minute LoL sia scos gag-ul ...
cu gh0st mam vazut 1 data acum 5-6 ani doar ATAT !! el statea spectate si a vazut ca nu ai o treaba cu adminul ...
#7
burlaku Wrote:invata de acum inainte sa iti vezi de jocul tau... era CT si are tot dreptul sa pazeasca X chiar daca sta ascuns dupa o cutie...

nu isi are rostul reclamatia

HAHA Smile) normal . Doar u cu mircea radu sunteti experti in pazit bomb site Smile) Reclamatie isi are rostul , deoarece am vazut de multe ori ca LoL , foloseste adminul cum vrea!
#8
da-mi niste exemple te rog
#9
LoL daca ai de vorbit cu vladutzzz poti sa te duci pe yahoo.

astept o decizie
#10
Lol , intai afla cine e gh0st , dupa care sa spui ca ii da bere lui gh0st un "oarecare" de pe server , sau forum !
maf1 daca mai spui pe server ceva ce nu te priveste si te iei la cearta ai ban permanent !

cerere de unban rezolvat !
#11
NU va mai bateti capul degeaba. Ambii aveti si nu aveti dreptate. Dj am scos banul. LOL nu are nici un avertisment.
Mihai
#12
dj vezi ca LoL e baiat foarte foarte bun, om matur, stie cu ce se mananca cs-ul, nu cauta scandal, dar nici nu vrea sa fie provocat. Atat am avut de zis. Nu uitati ca eu l-am adus pe LoL pe server. E de-o seama cu mine si isi vede de treaba lui de obicei, nu sufera, nu-l doare nimic, deci lasati-l in pace

PEACE 8)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)