Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie Laurentii
#1
Name Topic:Laurentii
Sal all ...am intrat si eu 10 min sa mai jok pe server...si 'owneru'asta de laurentii incepea sa imi zica sa caut alt server....si nu ma lasa sa jok...
AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin Laurentzii
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Reason: '"cauta-ti alt server Sweet"'
[AMXBANS] Length: '1 hour and 40 minutes'
[AMXBANS] Your SteamID: 'VALVE_ID_LAN'
[AMXBANS] Your IP: '92.85.204.64
Vreau sa i se spuna lu Laurentii sa ma lase sa mai jok si io....va rog sa ii ziceti Big Grin
#2
si eu am fost pe server, dar zi si motivul dc nu te lasa, ai facut tu ceva Smile
Cele mai dificile drumuri duc in cele mai frumoase locuri

The love is a name |
Sex is the game |
Forget the name |
And play a game |
#3
domnu So Sweet ... dar imi pare rau pt tine dar pt mine vei ramane intotdeauna un codat ,,,, cand nu sunt admini iti este simplu sa apesi un buton si gata ii activ codu ... hai te rog lasa-ma cu toate aberatiile tale si sterge de la favorite Serverul asta ....

Sincer sa iti spun pozele spun cu totul si cu totul altceva despre persoana ta

Prima poza ii exact ceea ce ai zis tu dupa ce ti-am dat ban ... chiar ne tragem de sireturi ?
[Image: 57255132.png]


[Image: 97962748.png]
#4
mai ai ceva de adaugat sosweet ?
slot inactiv de acum incolo !
#5
dj ...se pot bana clasele de ipuri de pe care intra??!!
#6
am considerat ca deranjeaza prea mult linistea forumului, asa ca lui SoSweet i-am schimbat parola userului de pe forum pentru a nu se mai putea loga! daca observati ca se calmeaza, ma anuntati si ii redau parola! nu i-am dat ban ca obs ca are ip de CLicknet, adica dinamic! [cred]
#7
se pot bana clase de ip-uri , au fost banate pana acuma clase de ip-uri chiar si Rds , dar o sa vedem cum facem cu amx_destroy , vad ca ar fi o idee !
lui sosweet i-am schimbat parola la cs . deci nu poate intra pe cs , decat cu un alt nume !
#8
ii cel mai nasol ca ati schimbat parolele omuli ca nu il vom putea urmari decat dupa IP .. adik 92.85.***.***
#9
stai linistit ca se cunoaste deodata cand intra el.dupa cum vb cu adminii.imediat il turnam cand juca cu tziganu awpdark sau ce nume mai avea el
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
el era tiganu ??Smile))
#11
parerea mea e ca ar trebui de fiecare data cand il prindeti sa ii dati la greu amx_ss, si in cateva zile Low disk space Smile)
#12
playa Wrote:parerea mea e ca ar trebui de fiecare data cand il prindeti sa ii dati la greu amx_ss, si in cateva zile Low disk space Smile)

Sau cl_video :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#13
amx_execclient nume record nume.rec si il lasi asa Wink)
sau mai era patchul ala admin_ss nume nr_poze
#14
ba fratilor de la rugamintea mea ...

la ce harababura sa ajuns ...

data viitoare am sa mentionez ...

Doar cei cu puterea de a oferi sa dea post repley


caci din cate vad cu voi se fuge de la un topic la altu


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)