Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie JaMMin
#16
inerGrave Wrote:si acum ca sa fiu si eu rautacios ... de ce iai dat ban ma ? ha ? ha? ...daca te injura ii dadeai permanent ahahhahahahhahah Smile)) sanatate si nu mai da asa banuri Smile))))

ce e si cu pilele astea ...
cautam sa il belesc pe belial si intre timp ma seca asta cu comentariile, si nu am vrut sa ma pierd in comenzi sa il speri pe belial sa plece (stii cum e cand vanezi nu tre sa sperii vanatul) si ca sa nu ma mai sacaie asta i-am dat 10 minute pauza, si pt asta mi-a facut reclamatie! el nu stie ca codatii se anunta cu say_team @
#17
e jale cu acest jammin... are burta de 2 ori cat mine dar tot simpatic e

si un offtopicSmile) merita banul
#18
stiu..nu stiam ca se anunta pe u@...de aia strigam intr-una ca are wall , si tu ai zis ca l-ai verificat si sa-mi vad de joc . Bv bv bv
#19
mnt. Wrote:stiu..nu stiam ca se anunta pe u@...de aia strigam intr-una ca are wall , si tu ai zis ca l-ai verificat si sa-mi vad de joc . Bv bv bv
beleste ochii la ce am scris mai sus si mai taci azi ca esti pe langa. nu conteaza ce ti-am spus tie, daca iti spuneam ca nu l-am verificat si el vedea, se astepta sa fie verificat nu? Ma nu aveti logica deloc! Nu e normal sa iti zic ca l-am verificat ca sa nu sperii "vanatul"? De ce ma explic eu mereu? Oare sa imi schimb tactica si sa dau si eu cartonase galbene (adica ban o zi doua) pentru proteste? Smile
#20
eu nu am facut plangerea pentru ca am luat BAN , doar pentru ca nu ai procedat cum trebuie.
Cand ti-am zis ca esti degeaba inseamna ca te-ai simtit. Eu nu am nimic personal cu tine , dar cand vine vorba de adminat nu ti se potriveste .. INTELEGI !?
Dati TC !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)