Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie Dey
#1
se juca harta inferno, eram 10-10 se juca super frumos, iar adminul Dey a dat la vot de_dustyaztec ! bineinteles ca nu a vrut nimeni harta ! a iesit against, si a mai dat odata ! si la fel sa intamplat ! apoi mam uitat la harti si am vazut ca de_cbble nu sa jucat deloc ! m`au aprobat ceilalti jucatori ca ar fii buna un cbble (skinnylove ,rAd, dadley etc). insa Dey nu a vrut si a bagat direct dustyaztec! cand am inceput harta l`am intrebat dc a bagat harta pentru ca nimeni nu a vrut ! si mia dat direct gag ! apoi am dat retry ca vroiam sa vb cu el ! si la fel mia dat iar gag cu amenintare de ban !
parca sa tinea cont de jucatori , si ca daca nu vor o anumita harta se da la vot alta !


P.S. : SA STITI CA SA GOLIT SERVERUL IN MOMENTUL CAND Dey A BAGAT HARTA ! ERAM 20 DE JUCATORI, APOI AU RAMAS 11 !

SPER SA TINETI CONT DE CE SPUN !
#2
Salut NacKEeee Smile
Eu am dat votemap in ultimele 3 min din harta dar mai trebuia un vot pt a iesi mapa. Dupa mine nu a mai dat nimeni votemap la alta mapa si am considerat sa jucam ceva mai special inafara de d2 inf nuke etc. Harta cbble treb minim 10v10 pt e mult de "pedalat".
Ti-am dat gag la insistenta ta pe say ( daca aveai ceva de comenat la adresa mea sau etc------> u@ ) La sfarsitul rundei urma sa-ti explic pe psay de ce gag, dar tu ai dat imediat retry .
In regulament zice : "13. Pt. cei care dau reconect se va analiza intai situatia si apoi se uitlizeaza una din comenzile "slay , kick , ban 144 minute". Am considerat ca numerit ban pt esti un jucator activ pe servar asa ca ti-am dat din nou gag. Tu ti-ai vazut de joc si eu la fel !!!
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#3
NU frate ... ai dat de 2 ori votemap la aceeasi harta si ai avut acelasi succes ! adica against ! dc ai bagato ?
si cand a inceput harta te`am intrebat: dc ai schimbat daca harta a luat against?.
abuzati de admine in pula mea ! dai gag ca esti smecher ! hai mars
#4
NacKEeee Wrote:NU frate ... ai dat de 2 ori votemap la aceeasi harta si ai avut acelasi succes ! adica against ! dc ai bagato ?
si cand a inceput harta te`am intrebat: dc ai schimbat daca harta a luat against?.
abuzati de admine in Idiot mea ! dai gag ca esti smecher ! hai mars


Primul vot s-a suprapus cu votul dat de servar automat ( alea 4 5 harti ) si l-am considerat nul.
Vb frumos ca eu nu te-am jicnit .
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#5
Reclamatie inutila si fara sens. TC !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)