Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie Clean.
#1
Nick Admin : Clean
Nick Meu : nTb ;X
Motiv : Aim nesimtit Smile . Mai multe in demo-ul de jos .
Dovezi : <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.filefactory.com/file/ccd2423/n/clean.dem">http://www.filefactory.com/file/ccd2423/n/clean.dem</a><!-- m --> --> demo
Sanctiuni : Remove admin + Ban permanent pe steam-ul numeric .
#2
Eu zic sa-ti vii in fire pustiu ...si abtine-te de la "nesimtiri" ca nu ne-am jucat cu putza-n tzarana amindoi.
Am si eu oleak de timp de cand joc cs (si pe sv-ul asta chiar cativa anisori) oleak cam de pe vremea cand tu probabil bateai cu lingura-n geam si strigai "Uite mama trec soldatii ba nu mama-s elefantii !".
ON : joc de pe steam (personal... nu cersit pe forumuri) si cred ca stie cam toata lumea cum joc neavand niciodata "probleme" de genul...iar poze si verificari nu cred ca ai tu par in cap cate mi s-au facut mie pe u-s si nu numai.
O zi buna si las decizia la aprecierea celor cu adevarat competenti !
#3
m-am uitat si eu la demo. Ntb 1. te-ai facut de ras 2. ai ridicat semne mari de intrebare cu privire la acele video in care juca un anume ntb.

inca e un stil de joc relaxat, nu vad aimu.
#4
"Sanctiuni : Remove admin + Ban permanent pe steam-ul numeric ."

Nu zau ? :lol:

Revin cu o parere dupa ce vad demo-ul

Si cu privire la acel filmulet nu prea imi vine a crede sa fii tu ca atunci cand esti pe server nu prea rupi gura targului...
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#5
Păi sincer sa fiu nu eram singurul care spunea ca are aim . Mai mulţi sau uitat dar in fine . Daca ziceti voi ca ţinta aia nu sărea ...
#6
nu e nici un cod nimic .... :lol:
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#7
gradul tau de cultura intrece orice limita admisa pe acest forum , drept urmare te rog , sa te abtii de la comentarii si acuze la adresa adminilor !
domnu admin Clean este curat !
ntb - o zi buna , ai creierul exact la varsta care o ai si apreciez indrazneala !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)