Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie Admin LoL
#1
Name Topic: LoL
Continut: Da slay la toata echipa si mai ramane sa joace doar el si cu inca un admin.
- numele adminului: LoL
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment: [Ag(NH3)2]OH
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine: amx_slay...
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa:
LoL: Has Called Slay Against Team: TERRORIS
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat:
+
#2
Scuze nu am mai scris la sanctiune. Vreu sa ramana fara admin
#3
este regula: daca playerii frec benga pe harta si nu planteaza/fac def se da slayteam. problema e k se da slay la tota echipa nu numai la jucatori, ci si la admini.
#4
esti copil,LoL a dat slay pe buna dreptate!!!Reclamatia nu'si are sensul!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#5
LOL a incercat sa dea slay la toti chiar si lui...dar ca sa primeasca toata lumea slay trebuie dat de 2-3 ori slayteam pt ca este un bug la comanda
#6
erati vreo 5 care stateati tunel rampe pe nuke si blokati accesul si va dadeati flashuri ...(plangerea ta nu cred ca are legatura cu faptul ca sunt impotriva cererii tale pentru slot ? Uite de ce sunt impotriva celor ca tine sa primeasca slot, admin .)


PS - vad ca sunt "lider de audienta" la capitolul reclamatii in ultima luna Smile
PS2 - oricum sa stii david ca am dat slayteam ca sa joc numai eu cu celalalt admin ...presupun ca asta e gandirea ta ? si mai vrei slot ...GL&HF ca sunt deja la al 2 lea edit
#7
Da de abia ainceput runda si deja da slayteam
#8
David Wrote:Da de abia ainceput runda si deja da slayteam
inchideti topicul nu are sens ce spune
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)