Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie
#1
numele adminului:Junkyard
- nickul meu:SeRGiu;x
- eram pe sv am primit vrio 4 blinduri ... eram afk in baza mancam popkorn ... cand dau sa plec de pe loc destory..intu pe sv si iam zis cu ce scop ban .. iarasi destroy+ban
- dovezi:am pozele alea doua de la destroy daca trbuie le postez
Ip meu:92.81.212.187
#2
1 singura intrebare iti pun :

A fost fain sa joci 2 runde cu blind ?

Junkyard nu are nici o vina . Eu l`am pus sa dea distroy pentru ca domnul Sergiu in cauza a jucat cu blind .

Astept urmatoarele informatii sau comentarii .
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#3
Lol bai eu strigam blindu blinduX(
ce vorbiti aiurea frate .. dami dovada ca am facut frag cu blindX( miai dat de 4 ori mai fratica .. oricum dac vreu sa joc pe sv joc am ip dinamic dar vreu s avad motivu
#4
ai jucat cu blind . cel putin 2 runde , pe langa asta adminii : Rox, sebs ,Codename : 47 imi sunt martori . nu`ti forta norocul si taci din gura .

Niciodata nu am dat ban/destroy/kick/slay fara motive . Te rog frumos nu veni la mine cu aceste copilarii . Multumesc ,Pa !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#5
s.u.g o ceapa
#6
SeRGiu;x Wrote:s.u.g o ceapa

v`am zis eu .

TC , baieti cand il prindeti ban/destroy tot ce prindeti . valabil pentru tot adminii !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#7
trimite.tii prin posta un virus =)) sa moara
#8
ban pe clasa de IP si cine vede respectivul IP:92.81.2....sa ii dea daca are acces screenshoturi pana i se umple hardu.
#9
k4k4 Wrote:ban pe clasa de IP si cine vede respectivul IP:92.81.2....sa ii dea daca are acces screenshoturi pana i se umple hardu.
Nu cred ca e bine sa dea ban din firewall pentru un om mizerabil
Eu intr-o dimineata pe snow i-am dat blind si dupa 1 runda imi zice sa scot blindu...si a iesit imediat
Ps:Ip meu e ceva gen ca a lui:92.85****
#10
SeRGiu;x Wrote:s.u.g o ceapa
Da esti balbait sau p.r.o.s.t?Ca vad ca acceasi replica o ai in acel post :lol: :lol: :lol: :lol:
#11
Retard
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#12
Nu mai dati reply aiurea. Sa intru si ce sa vad.. Sa se inchida topicul.
#13
asta trebuie batut ! :evil:
#14
Topic closed, daca e sa se ia o masura va posta un owner.(BAN pe forum deocamdata)
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)