Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatei Codenmae: 47
#1
- Numele adminului: Codename: 47
- Nick: wonfiN
- Comanda aplicata: amx_destroy + amx_ban
- Dovezi:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.2shared.com/photo/xGEFI2vO/de_zook0001.html">http://www.2shared.com/photo/xGEFI2vO/de_zook0001.html</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.2shared.com/photo/KEZbXFo8/de_zook0000.html">http://www.2shared.com/photo/KEZbXFo8/de_zook0000.html</a><!-- m -->

- Sanctiune: Sa i se scoata adminu pentru cateva luni bune
#2
da ce ai facut de ti-a dat destroy ?
#3
In curand sper ca vor posta ceilalti admini, pentru lamuriri. Eu doar am executat ban permanent in locul unui temporar.
Cat despre adminul meu, pot trai si fara el, sa nu crezi ca as plange. Nu adminul face pe om, treziti-va si jucati corect. Fara silent aim.
#4
Păi nu ştiu. M-am trezit cu destroy.

1. Eu am dovezi si Codename nu are
2. Fratemiu joaca cu cod si primeste destroy de 2-3 ori pe saptamana si cand ii apar pozele in cstrike i se vad negru, ca si cum ar fi primit blind. Joaca cu aim, silent ai si wall si tote-s la fel.
3. Poate Codename e invidios ca eu joc mai bine... Cine stie. Astept alte pareri.

Nu cer sa imi fie dat unban ca eu am ip dinamic, dar vreu sa se lamureasca destroyul.
#5
In viata de zi cu zi incerc sa fiu corect, la fel si aici. Am dat banul la cerere, dupa spusele altor 3 admini care au stat pe tine. Eu am stat doar doua runde. Daca ai rabdare sa speram ca o sa confirme si ei.

cat despre "3." am trecut de mult de etapa aia.

Asteapta alte pareri, chiar te rog. Smile
#6
In curand sper ca vor posta ceilalti admini, pentru lamuriri. Eu doar am executat ban permanent in locul unui temporar.
Cat despre adminul meu, pot trai si fara el, sa nu crezi ca as plange. Nu adminul face pe om, treziti-va si jucati corect. Fara silent aim.

Daca jucam cu silent aim, dadeam head dupa head din 10 gloante si daca erau 2, unu langa altu, il luam pe cel care nu tineam tinta. Crede-ma, stiu ce zic ca ma uit la fratemiu. Eu consum 10-20 gloante ca sa fac unu...
#7
bgp.u-s Wrote:Păi nu ştiu. M-am trezit cu destroy.

1. Eu am dovezi si Codename nu are
2. Fratemiu joaca cu cod si primeste destroy de 2-3 ori pe saptamana si cand ii apar pozele in cstrike i se vad negru, ca si cum ar fi primit blind. Joaca cu aim, silent ai si wall si tote-s la fel.
3. Poate Codename e invidios ca eu joc mai bine... Cine stie. Astept alte pareri.

Nu cer sa imi fie dat unban ca eu am ip dinamic, dar vreu sa se lamureasca destroyul.


=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :!: atentie prietene te dai singur de gol .


Consider ca meriti ban si tu si asa zis'u "Frate" al tau. Iar pozele ii apar negru pentru ca are un programel care "strica" pozele cand acestea sunt facut :wink:

GG CODENAME!
#8
Eu sunt unu din cei 3-4 care am solicitat ban...iti sarea tinta, iar aimul era setat la nivelul pieptului si in functie de miscarea celui tintit sarea si had.

Astept si pe ceilalti sa confirme eram toti spectatori...mapa de_zook.
#9
Yep eram si eu .... Silent ! Fara discutii
Invata din greselile altora, viata e prea scurta pentru a le face tu insuti pe toate.
#10
Da, ma rog. Cum ziceti voi. Stiu ca toti adminii se sustin intre ei, chiar daca au gresit sau nu. Dar, k4k4, de ce nu mi-ai dat tu destroy daca zici ca aveam silent. Nu erai sigur daca am cod sau nu si l-ai pus pe Codename sa imi dea ca nu cumva tu sa feci o greseala...

Oricum si eu am avut un trecut, cand jucam cu coduri, dar nu pe cs.u-s.ro, da nu mai joc. M-am lasat de tot si vreu sa stiti ca eu voi juca in continuare pe cs.u-s.ro, dar cu un alt nume.

Nu pot sa ma contrazic cu voi ca sunteti, pot sa spun, ca tiganii (uniti). Eu stiu ca nu am jucat cu cod.

Si in ultimul rand, de ce nu mi-ati facut demo, pentru ca se cunoaste silent aim daca ziceti voi ca am. Sau nu stiti. Vad ca de multe ori se da destroy, ban fara motiv. Ar trebui sa se faca o regula, sa nu se dea destroy, ban fara motiv.
#11
1. Daca ai experienta nu e nevoie de demo. ~ Daca 2 iti zic ca esti beat, te duci si te culci.
2. Daca vei juca "codat" vei fi prins in final presupun si povestea se repeta. Oricum te minti singur ca si ceilalti care incearca sa triseze, nu vei ajunge niciodata un jucator bun, nu vei putea demonstra nimanui ca stii jocul, nu vei avea parte de satisfactii. Apuca-te si invata sa joci, sa gandesti jocul.
3. Consider ca locul tau nu e aici daca asta ti-e planul.
#12
Scuze, la ultima propozitie. Sa nu se dea destroy, ban fara dovezi. Nu fara motiv Smile). Greseala mea
#13
conteaza cine da ban/destroy??
imortanta este felul in care tratezi tu jocul folosind aim. La ce va foloseste CODUL pt rank, pt statistici, pt faima ??
#14
si mie imi pareai suspect cat am intrat 5-6 minute sa joc...deci aveai cod pana la urma se pare
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#15
Macar ai luat ban pe steam :!: joci mereu codat, si tu si frate'tu si chiar daca ar juca numai el pe steam-ul tau, tot ai merita ban. Oricum, aseara aveai cod. Au fost 5-6 faze foaaaarte clare. Macar schimba server-ul, ca daca joci mereu cu cod nu cred ca te intereseaza pe ce server joci.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)