Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclam dundi !
#1
Salut la toti .. nu vreau sa`mi fac dusmani , dar sincer dundi a luat admin si si`a luat lumea in cap . Smile

Imi pare rau sa zic da` . la ora 1:53 AM vbeam cu prietenul meu S.Coartza despre o chestie ... si s`a trezit domnu` Greierosu sa ne amenintse ca ne pocneste pe aman2 ... pe langa asta m`a si injurat .. la un moment dat .. saturandu`ma de comportamentu` lui greierosu` i`am zis lui dundi pe say_teamAngry gag nu dai? .. in continuare nu a facut nimic .. la un moment dat, iritat de ceea ce se intampla ,ca de sunt si eu om si ma enervez .. ii zic lui greierosu` "si daca am chef sa vorbesc ai vreo problema?" nu vad sa fi fost vrun comentariu la adresa lui,nu am injurat,nu m`am legat de el

si ca surpriza . Primesc gag si eu si S.Coartza de la dundi .

Sincer am sesizat si mai devreme pe alta harta ca dundi isi cam facea de cap :|.. va rog frumos faceti ceva.

Nu ma supar de la 5 minute de gag ! ci din cauza ca nu se respecta regulile ..Imi pare rau ca am reclamat da` e singura cale in care se poate rezolva ceva . Nu vreau sa i se ia adminu ci doar o avertizare sau ceva de genu

Multumesc,Blaq !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#2
Eu am dat gag la toti 3 ca sa terminati cu totii cu certurile.
Si ce a zis Grigorescu a zis bn, pe cs nu e mess Tongue
E datoria mea cand lumea se cearta si se injura sa dau gag nu doar la unu ci la toti pentru a opri conflictul. Lucru care s-a si intamplat.
#3
faza este ca n`am vazut al 2`lea gag .. in fine .. nu`mi place sa ma cert .. sper ca sa ti se atraga atentia .. de obicei se da gag la cine injura .. dupa daca ceilalti inca comenteaza se da gag si alora ..treaba ta ..

Peace and love !
Blaq ,
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#4
mai blaq mah pe servr se joaca nu se face chat...este YM !
#5
Ce's astea? Smile) terminati odata cu reclamatiile de genul asta,nu cred c-o sa fie luate in serios vrodata!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#6
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/matrimoniale-f59/pooopicii-se-dau-pe-forum-t5740.html">matrimoniale-f59/pooopicii-se-dau-pe-forum-t5740.html</a><!-- l -->


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)