Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reactivare admin BAU
#1
nume: Stefanescu
prenume: Lucian
nick [anu.ro]BAU, [anu]BAU, BAU
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick): mai multi, dar nu cred ca mai joaca toti
timp de cand joc pe server: de aproximativ 2 ani,
sustinut de adminul (obligatoriu) : sper sa ma sustina toti adminii Smile
timp de cand joc CS: de cand a aparut
YM: luciferofx
ip: 89.122.116.160
oras: IASI
varsta: 28
steam id: 11bau
#2
pro (cucu)BAU
#3
pro
#4
Joined: Wed Jul 07, 2010 10:46 am

PRO
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#5
Momentan ai 70 de ore...
#6
Eu nu inteleg un lucru , din data de 12 aprilie pana in 31 mai , ai fost inactiv (0 ore - motiv pentru care ti-a fost scos adminul) , acuma vad ca te-ai apucat de jucat... Nimeni nu va obliga sa jucati in fiecare zi , pentru ca sunt ferm convins ca aveti si alte lucruri mai importante de facut decat sa jucati cs , dar daca vreti admin pe cs.u-s.ro .. trebuie sa fiti activi , pentru ca degeaba avem 40 admini din care 20 intra o data pe luna.

Daca consideri ca poti/ai timp sa intri des pe server si sa iti faci treaba de admin , atunci cu cea mai mare placere iti repun adminul.
#7
Pauza a fost facuta (dupa cum am postat si pe forum acum aproximativ 2 luni) pt ca am avut probleme cu socurile de tensiune electrica (mi-a "ars" 2 calculatoare).
Cat despre activitate, va fi la fel ca inainte, in principal de dimineata pana dupa-amiaza, in cursul saptamanii.
#8
Pro si de la mine Smile.
#9
Pro
#10
Pro
#11
trimite-mi un pm cu nume / parola .

tc


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)