Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ReClAmAtie Baubau
#1
Name topic:Baubau
In date de 18.01.2010 domnul baubau ma tine numai in blind(presupun k a invatat si el sa foloseasca asa ceva) si cand vroiam sa copii consola imi dadea quit si nu ma lasa sa jok...
Va rog sa ii spuneti sa nu isi mai bata jok de playeri ptr k la apropate toti le da numai blind...si mq|francezu sa rugat o ora de cineva sa ii scoate blindull....
Vreau sa ii mai ziceti sa ma lase sa jok pe server ....! Si vreau sa vad demoul acela despre care se tot vorbeste.....HF
#2
Reclamatie incorecta


App : nu ii frumos sa sari de la o discutie la alta ... aici nu ii bazar
#3
De la ce sa sar omule?parka u mi-ai faqut demoul ala nenorocit! si azi de aprope 3 ore ma rupt cu blindu si gagul.....k mno are admin si cine o fi el...as vrea sa vada si ownerii postul k sa se ia masuri.....
#4
Nepoate ... am dat demo-ul la cine trebuia ... si eu ti-am mai zis CAUTA-TI ALT SERVER nu ne mai deranja pe mess se forum ... GL !!!
#5
Lasa sa imi spuna un owner sa nu mai joc pe server si asta voi face......si u ai ciuda pe mine......ptr k am vrut si eu sa iau admin pe server si te trezesti u cu un demo si ma ameninti pe mine.....deci baubau stresa lumea cu blindu lui......va rog luati masuri Sad Sad
#6
Laur ... intai sa vedem ce motive a avut Baubau de a dat blind player-ilor ! Si SoSweet vezi ca ai facut 2 reclamatii intr-una ! :lol:
#7
Dj ti-a mai dat 1 sansa pe server desteptul pamantului care esti ! la acel demo ar trebui sa pupi alte servere Wink
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
inchis subiectu !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)