Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RaZeR!
#1
bre cand ne intalnim mai multi asa...ca sa ne dai si tu dvd-urile alea cu filmuletzele de la fotbal si noi sa iti dam cate un dvd gol si o bericioaica :mrgreen: ?

[Image: dsc00831r.jpg]


Attached Files
.jpg   DSC00831.jpg (Size: 781.49 KB / Downloads: 366)
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#2
da ce dane, vrei sa imi vezi piciorusele ?Smile))
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#3
balerin , sulerin , pulerin :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#4
uai RaZeR nu te da lovit!
f.ututz.....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#5
nu prea intra el pe forum
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
animaludanutzzzz, oamenii mai au si sesiune Big GrinBig Grin.. acu k am terminat ne putem vedea in liniste Big Grin. eu propun ca duminica viitoare, adik 28 sa ne vedem oleak la oajdea, astept ca si adminii noi sa isi faca aparitia ca sa ii pot vedea si eu la oki dupa vreo cateva berici :d. voi ce ziceti?
#7
hai ca ma bag si eu..oajdea rulzz
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#8
voi fi acolo Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
Duminica 27 iunie Alex. 28 e luni - bac romana :roll: :roll:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#10
cautati un scaun pentru cai...vine si el
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#11
Count me Inn :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#12
urat pentru cei cu bacu' da las k mai organizam si peste 3 sapt din nou=))
#13
daca vine jst- vin si eu garantat milion in suta Smile
#14
playa Wrote:daca vine jst- vin si eu garantat milion in suta Smile

deci vreau sa fiu anuntat telefonic cand va adunati si e si jst-. Hai ca eu stau la 17 metri (masurati) de oajdea Smile
#15
ai o slabiciune pentru jst? :lol:
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)