Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RECLAMATIE KENTO
#1
ADMIN KENTO MIA DAT SLAY PE AIM_HEADSHOT CA JUCAM CU AWP SI CIKA NU AM VOIE VREAU SI EU SA VAD REGULILE HARTII AIM_HEADSHOT DACA AM SAU NU VOIE CU AWP ... NU CRED CA ARE DREPT SA PUNA EL REGULI CA SUFERA DE ADMIN SI UITE CE RASPUNS MIA DAT CAND IAM ZIS CA VREAU SA VAD REGULA HARTII ! UITATI POZA ASTA E LIMBAJ SUFERA DE SMECHERIE CA ARE ADMIN ? Smile))))))


Attached Files Thumbnail(s)
   
#2
.
[Image: oc9f.jpg]
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#3
Aici tind sa-i dau dreptate lui nck. Atat timp cat pe harta este admis awp-ul si nu exista regula in privinta asta poate juca cu el. Fiecare este liber sa joace cu cel fel de arme doreste. Acum kento nici tu nu trebuie s-o dai in tragisme. Pentru ce sa-ti scoata adminul, pentru ca-i dat un slay ?
Eu zic ca nu are rost sa va certati de la atata lucru. Iesiti la o bere si rezolvati treaba. Big Grin
#4
iesiti la o bere si fight Smile)) NU INFLUENTATI NEGATIV =)))
#5
.. daca te consideri o persoana cu putina materie cenusie in tartacuta, nu faci reclamatie ptr orice chichinaţă, ci incerci sa rezolvi problema in asa fel incat sa implici cat mai putine persoane din staff, deci fara atata tam-tam, ca nu cred c o sa i scoata nimeni adminu ptr asa ceva, daca asta vroiai

greseala consider ca e impartita in mod egal amandurora. tu ca ai facut reclamatia; foarte bine puteai sa comunici unui administrator in privat problema ta fara sa vrei raul baietului, asta in cazu in care nu ajungeati la pace de nici un fel, iar el ca admin ca a dat pe motiv aiurea slay si te a scos din sarite evident si acum vrea adminu scos, ptr ca se simte cu musca pe caciula Big Grin
#6
kento da tu vrei batut ,termina cu afirmatii de genu.


cat despre nck prietene nu plange e doar un slay.
#7
Kento ai avertisment! Topic degeaba
#8
Pardon...topic inchis. Nu te supara nck, faceti pace cumva. E doar un joc. Kento se oftica cand ii dai temelie. Sfatul meu...dai in continuare ca e slaban Smile)
#9
.
[Image: ftui.jpg]
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)