Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RECLAMATIE
#1
numele adminului=>Teposul
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment=>CiPRiAnN
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine=>Am primit destroy si ban pe motiv (cica mi-am schimbat numele dupa GAG)
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa: poza file=>http://postimage.org/image/13ecnq9w
=>http://postimage.org/image/14jp3emc/
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat: sa scada cu un grad la admin... ex: (daca e GOODS sa ramana doar cu SEMI-GOODS)
#2
cipryyy10 Wrote:numele adminului=>Teposul
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment=>CiPRiAnN
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine=>Am primit destroy si ban pe motiv (cica mi-am schimbat numele dupa GAG)
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa: poza file=>http://postimage.org/image/13ecnq9w
=>http://postimage.org/image/14jp3emc/
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat: sa scada cu un grad la admin... ex: (daca e GOODS sa ramana doar cu SEMI-GOODS)

ia uitati ce frumos vorbeste jucatorul cu adminii si ce nick pune dupa gag


CiPRiAnN : s t f s t f

Bine ati venit pe CS.U-S.RO FREE GAME SERVER
Fire`` is joining the Terrorist force
pTb connected
*** Teposul killed CiPRiAnN with a headshot from ak47 ***
* You've killed 4 in a row so far
pTb is joining the Terrorist force
Teposul: ia dat mut lui CiPRiAnN pentru 5. minute, Interzis: ( say / say_team / voicecomm )
Teposul killed pTb with ak47
Fire`` killed Teposul with mp5navy
.Chm7. (RADIO): Fire in the hole!
Fire`` killed .Chm7. with mp5navy
.Chm7. (RADIO): Fire in the hole!
* Killed by Fire`` with mp5navy @ 6.m (59hp, 0ap) >> chest: 2 stomach: 3 leftarm: 4
] amx_destroy famil
pTb killed Teposul with m4a1
Client with that name or userid not found
* You hit Fire`` 0 time(s), 0 damage >> no hits
*DEAD* pTb : /resetscore

*** CiPRiAnN killed .Chm7. with a headshot from ak47 ***
* CiPRiAnN changed name to STF=SATI.TRAIASCA.FAMILIA
] amx_destroy cipr
[Game Destroyer] You has destroyed game on player CiPRiAnN (92.84.162.10
#3
BAI....stf = sa-ti traiasca familia..
#4
cipryyy10 Wrote:BAI....u-s = sa-ti traiasca familia..

forumul cenzureaza injuraturile, scria S T F = sa-ti traiasaca familia
ban si pe forum va rog
#5
teposul Wrote:
cipryyy10 Wrote:BAI....u-s = sa-ti traiasca familia..

forumul cenzureaza injuraturile, scria S T F = sa-ti traiasaca familia
ban si pe forum va rog

Bravo Tep,te felicit,ai mai alungat inca un jucator de pe server+forumSmile
Daca ai sti cate deastea imi iau eu pe server dimineata...da ii rezolv cu gag sau ban 5-10 min pentru a se linisti...

Incearca sa nu mai dati asa rapid destroy,Catalin a zis CLARBig GrinESTROY SE DA DOAR LA CODATI,NU PENTRU INJURIISmile
#6
mai mult ca sigur se pot linisti , dar cei care incep sa joace pe un server folosind un limbaj din asta , iti vor scrie si pe chat , si mai potoleste-i tu daca poti !
ce zici de asta ? poti pe chat sa-i potolesti fara destroy ?
#7
dj Wrote:mai mult ca sigur se pot linisti , dar cei care incep sa joace pe un server folosind un limbaj din asta , iti vor scrie si pe chat , si mai potoleste-i tu daca poti !
ce zici de asta ? poti pe chat sa-i potolesti fara destroy ?


da dj ii poti linisti ,gag ,gag si kick pana se plictiseste ,sau iti impui autoritatea de admin, ii vorbesti frumos.


ps: Lucrul asta e valabil pentru toti adminii, daca va injura cineva dati gag si incercati sa vorbiti frumos,nu imediat destroy. SI in plus teposule ti-a zis doar un s t f nu cine stie ce...Smile care poate ca nici nu-ti era adresat!
#8
Teposule, scuze ca ma bag peste admini, dar ai citit regulamentul serverului? Regulile serverului spun foarte clar, mai ales la regula numarul 11 ca banurile permanente se vor da numai celor care folosesc cheat-uri!
#9
wakk si pakistanu nu aveti voi aici sa comentati doar daca acel topic este despre voi.
ar trebui sa primeasc war
#10
ca de obicei....prea multi orgoliosi....nu cred ca meritati nici unul admin chiar daca aveti experienta si stiti comenzi
dand gag si destroy de la orice...ii alungati pe toti....si asa bate vantul pe server...cu tot cu redirectele voastre
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)