Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ptr tutun
#1
Tutun suferi de admin?......dak ti-am zis sa schimbi numele 1,2,3 ori si u nu schimbi normal k ma enrvez....si in plus nu stiam k esti u......nush ce fel de glume is astea....:|:|:|....nu mai da bann aiurea...Wink
#2
domnul M@fioT dupa ce ca ma injuri in seara de inviere mai ai tupeu sa faci si reclamatie ? Pai mi-am schimbat nickul ca sa vad ce limite ai . deci te rog . Sunt niste sectiuni la forum si ar trebui sa le respecti ca si ceilalti , te plangi la 24 de minute ban ? ei bun de acum nu ai sa mai joci deloc cat sunt eu pe server .

seara buna
#3
Domnul mafiot tea batut forumul :lol: in primu rand trebuia sa faci postul la RECLAMATII ADMINI si sa aduci dovezi k tutun tea injurat sau ce tia facut.


Cei care reclama un admin trebuie sa aibe in vedere urmatoarele:

Name Topic: name admin

Continut:
- numele adminului
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat

PASTE FERICIT !!! Tongue
#4
fara dovezi dati dovada de incapabili de a gandi matur , nu conteaza varsta , dar conteaza corectitudinea , asa ca va rog aduceti dovezi , sa putem vedea si noi !
#5
da poate k el nu vroia sa il reclame...vroia doar sa poarte o discutie cu el si sa fie lamurit pt ce sa intamplat
de aceea o fi postat la discutii libere :-?...nu toti kre au probleme cu adminii vor sa ii si reclame Big Grin

bafta
#6
Vad ca unii au inteles gresit ca eu lam injurat .... dar mai cititi o data
#7
=)) vai de us v ati batut joc de sv...o sa se ajunga sa joace doar ownari
#8
*A.O.T Blind* Wrote:=)) vai de us v ati batut joc de sv...o sa se ajunga sa joace doar ownari

tu nu ai ce face de Paste sau care e problema ta?
#9
asta e si ideea !
chiar pt asta e facut server-ul sa jucam doar noi ownerii !
owneri tineti minte acu 4 ani ca pt asta s-a facut server-ul sa jucam doar noi si cine mai doreste cu conditia sa fie " OM "!
#10
blind te trezesti vorbind.....inca ceva aiurea facut de tine si promit ca iti dau ban pe forum
#11
nu ai curaj playaSmile)
#12
BA

terminati-o !
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#13
Ce rost mai are sa ne complicam cu Blind pe forum si pe sv...intra omul cu alte nick-uri si ma injura :| nare rost....
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#14
Vad ca deja o dati in offtopicuri CLOSED !
#15
cine te a injurat pe tine ma but?? io am aproape 2 saptamani de cand nu mai joc pe us.. la ce sa intru pe sv?? sa joc 2pe2?Smile)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)