Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ptr cine e interesat:)
#16
Voi incerca sa rezolv eu aceasta problema daca voi putea...Playa jumatate din playerii de pe server sunt din raducaneni ! nu 4-5 !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#17
darkclan Wrote:Voi incerca sa rezolv eu aceasta problema daca voi putea...Playa jumatate din playerii de pe server sunt din raducaneni ! nu 4-5 !


Dark....sunt multi .... dar nu jumatate fi serios :oops:
#18
R3 all..R3 playa sa bagi id meu in lista sa iti mai spun eu ceva ceea ce cred eu ca o sa te interesezeWink
#19
SoSweet Wrote:R3 all..R3 playa sa bagi id meu in lista sa iti mai spun eu ceva ceea ce cred eu ca o sa te interesezeWink
lucrezi la sri? o zis bn cn o zis k ai fi bun de spion
#20
baubau Wrote:
SoSweet Wrote:R3 all..R3 playa sa bagi id meu in lista sa iti mai spun eu ceva ceea ce cred eu ca o sa te interesezeWink
lucrezi la sri? o zis bn cn o zis k ai fi bun de spion
:lol: :lol: :lol:
#21
savvy Wrote:
darkclan Wrote:Voi incerca sa rezolv eu aceasta problema daca voi putea...Playa jumatate din playerii de pe server sunt din raducaneni ! nu 4-5 !


Dark....sunt multi .... dar nu jumatate fi serios :oops:

eu ma refer ca jumate din playerii activi/zi sunt din raducaneni. daca ai avea acces la amx_ip * ai vedea Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#22
bah close topic ...so hotarat odata k nu se baneaza ip-ul de raducaneni...
hf!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)