Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pt adminii MICI:
#1
cei care au admin mic nu au acces la comanda de ban...deci...am o rugaminte...in caz k a intrat un codat pe server...si nu sunt admini mari la care sa apelatzi facetzi urmatoarea chestie:
amx_ip * (si luatzi ip-ul codatului)
amx_ss (facetztii poze la codat)
amx_say/tsay/csay (ceretzi pozele)
dak coopereaza si le da si ii in regula ii ok....dak iasa de pe server si nu da pozele facetzi un post la BAN/UNBAN in care:
scrietzi ip-ul lui, cu ce nume a jucat si cate poze iatzi facut...apoi i se va da ban direct din banlist...in care se va specifik adresa la care sa poata trimite pozele pt unban

asta ar fi protocolu Big Grin...sper sa va fie util Wink...bafta Big Grin
#2
am ceva de adaugat la admini mici nu merge comanda amx_ss ( pt facut poze ) :|
#3
c-am asa e...deci se exclude amx_ss....puteti sa rugati anumita persoana daca este binevoitoare sa faca un demo Smile
#4
o alta idee...acea pers nu stie k nu avetzi comanda de ss...zicetzi k iatzi facut poze si sa le dea...si va datzi seama k dak stie k o fost codat nu da pozele si iese...cam asha iiSmile)...dak da add si cauta pozele at ii curat Big Grin>...in principiu...psihologie umanaSmile)
#5
in principiu ai postat psihologia asta pe forum ...deci toata lumea stie asa ca nu merge Smile)
#6
=))))))))
ce le are playa asta mah :>
hai ca glumea piro.. cred :twisted:
#7
daca suntem siguri siguri ca este codat ......nu se poate folosi voteban ? si daca are prieteni care nu sunt codati si nu dau "da" le dam kick si facem sondajul fara ei ? Smile stiu ca e abuziv dar codatul codat ramane... am mai putea scrie pe csay sa dea toti "da" ------ceva de genul "adminul a stabilit ca xxx este codat votati da sau kick"
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#8
nici eu nu am comanda amx_voteban....deci nu stiu dc te streseziBig Grin
#9
oi fi eu nebun ....o sa ma mai uit cand ajung acasa dar eu stiu ca am dat-o si o avem ....(amx_voteban)
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#10
ba da...aqma ma incercato si eu imi merge...da inainte nu imi mergea:|:|...zicea k u have no acces to that command....acuma vad k merge...
da dak voi nu avetzi comanda de ban...at cum avetzi voteban? :?:
#11
......nu stiu dar este in cele "50 si " de comenzi ale adminilor mici ....pana la urma putem sa o folosim cum am scris mai sus impotriva codatilor ?
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#12
cateogric Big Grin
#13
Roger That!!
#14
ban danutzZ ? vote succesful
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#15
as vrea sa propun ceva.......sa se faca o comanda pt adminii mici care sa putem face poze .....de atatea ori intru seara sau noaptea si nu sunt admini.....si sunt diferiti codati sau suspecti de coduri.....si pur si simplu nu am ce le face cu comenzile care le am .......dak sunteti de acord e bine .....dak nu va pasa de server e ok !!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)