Poll: Inchidem serverul si-l mutam pe alt provider ?
You do not have permission to vote in this poll.
DA
35.85%
19 35.85%
NU
64.15%
34 64.15%
Total 53 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleme
#16
am discutat intr-un final cu mihai si dj si nu prea merita sa mutam. In primul rand dau un ban in plus si multi dintre voi nici nu meritati un server mai bun. tot timpul au fost probleme de genul pentru ca a fost un server la cineva acasa nu la o firma specializata. am scos plugin-ul de la c4timer , afk kicker si ala sa-ti arate ce grenada s-a aruncat (am citit si asta poate cauza lag). am sa incerc sa mai reduc ce si cum pot. eu am jucat din iasi cu latency sub 30 ms maxim 40 am avut avand in vedere ca ping-ul normal frecventeza intre 22-25 ms din windows direct spre server.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#17
sKlembar Wrote:Sau poti tine ambele servere o perioada de 3-4zile si sa zici playerilor ca acest server va deveni inactiv sa adauge noul server la favorite. Nu cred ca merge sa transformi u-s in redirect, adica nu se salveaza rediect celor care il au la favorite.

p.s pe steam nu pot adauga la favorite serverul


Probabil nu se poate n-am idee. Mai e ceva gen 47+48 care se numeste dproto. Cica la ala se vede serveru la internet si favorite dar cica face lag. Si asa ca ma gandesc sa-l scot si pe asta ca si el face lag si loss. De fiecare data cand se contecteaza cineva tot deschide conexiuni catre serverul de steam (cel putin asa vad in loguri).
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#18
Pana la urma care e jucator fidel va trece si peste problema asta,cand i se blocheaza asteapta si intra la loc.Mie daca mi s-ar fi blocat asa as fi facut,nu m-ar determina o mica problema sa intru pe servar!!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#19
gogu Wrote:Pana la urma care e jucator fidel va trece si peste problema asta,cand i se blocheaza asteapta si intra la loc.Mie daca mi s-ar fi blocat asa as fi facut,nu m-ar determina o mica problema sa intru pe servar!!

degeaba e jucator fidel daca nu tine legatura cu alti jucatori prin messenger sau forum, pentru ca in ziua cand s-ar schimba ip-ul oricat de fidel ai fi, daca vezi la favorites: cs.u-s.ro not responding degeaba e fidel. Singurul noroc daca i-ar veni prin cap sa il stearga si sa il readauge, dar nu prea cred. Eu zic sa se scoata din pluginuri ca nu e nevoie de ele, cel putin pe mine nu ma incalzeste deloc ca vad ca nu stiu care a dat cu grenada, iar pluginu cu bhop e apa de ploaie, e bun doar pentru prostanii care nu stiu sa isi trage un cfg cu alt tip de bhop. Eu fac bhop tot din cfg si nu primesc slay Smile Iar aia cu defuse si plant cand iti da mesajul, acum scuzati-ma, dar e cea mai cretina faza, e dezavantaj total pentru ambele echipe. Sau sa fii cu bmb in site si sa apara mesaj: cutarescu reached the bla bla....cum zice acolo :|. Total aiurea
#20
playa Wrote:
gogu Wrote:Pana la urma care e jucator fidel va trece si peste problema asta,cand i se blocheaza asteapta si intra la loc.Mie daca mi s-ar fi blocat asa as fi facut,nu m-ar determina o mica problema sa intru pe servar!!

degeaba e jucator fidel daca nu tine legatura cu alti jucatori prin messenger sau forum, pentru ca in ziua cand s-ar schimba ip-ul oricat de fidel ai fi, daca vezi la favorites: cs.u-s.ro not responding degeaba e fidel. Singurul noroc daca i-ar veni prin cap sa il stearga si sa il readauge, dar nu prea cred. Eu zic sa se scoata din pluginuri ca nu e nevoie de ele, cel putin pe mine nu ma incalzeste deloc ca vad ca nu stiu care a dat cu grenada, iar pluginu cu bhop e apa de ploaie, e bun doar pentru prostanii care nu stiu sa isi trage un cfg cu alt tip de bhop. Eu fac bhop tot din cfg si nu primesc slay Smile Iar aia cu defuse si plant cand iti da mesajul, acum scuzati-ma, dar e cea mai cretina faza, e dezavantaj total pentru ambele echipe. Sau sa fii cu bmb in site si sa apara mesaj: cutarescu reached the bla bla....cum zice acolo :|. Total aiurea


ala cu bhop scaneaza dupa anumite tipuri de script-uri care folosesc un fel de cheat. scanarea se face la intrarea in joc ... si atat daca te gaseste iti da slay incontinuu .. daca nu n-ai treaba

aia cu grenada deja am scoso

aia cu defuse is din statisticile de la amxmodx si am lasat-o ca multi is butzi si altfel nu-si dau seama ca s-a pus bomba daca nu le apare kaka ala de mesaj
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#21
daca is buti si nu stiu ca s-a pus bmb degeaba vad mesajul pt ca is buti si nu stiu sa mearga la defuse
#22
care stie CS si vrea sa joace pe u-s poate sa dea un connect cs.u-s.ro in consola sa vada daca merge sa nu... ca nu il doare mana


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)