Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleme la Rank-ul principal
#1
nu stiam unde sa fac topicul ca nu exista rubrica probleme .

De cand sa bagat punctele este o problema la rank . Se adauga uciderile dar decesurile nu . Deci pot sa am 3-11 si o sa se puna ca am 3-0 . Vedeti rezolvatil ca astia care au jucat mai putin si nu prea au murit pana acum o sa se ridice repede in top Wink
#2
Punct ochit , punct lovit Smile ... asa cum te`ai ridicat si tu Tongue
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#3
eu asa mam ridicat ? Big Grin eu eram in top de cand sa adaugat noul rank man Wink nush care se ridica cu 500 de ucideri Big Grin
#4
Asta va preocupa? Rankul?
#5
poi de asta exista rank, sa ne preocupe :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#6
playa Wrote:Asta va preocupa? Rankul?

Zici ca nu e o problema ? E mai bine sa intre vreo cativa codati cand nu e admin , si la sfarsitul lunii sa ia ei admin nu ?
#7
asta ar trebuie sa fie rank-ul care sa va intereseze <!-- m --><a class="postlink" href="http://ban.u-s.ro/stats/hlstats.php?mode=players&game=cstrike">http://ban.u-s.ro/stats/hlstats.php?mod ... me=cstrike</a><!-- m -->

nu cel din joc
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#8
nu vad ip-urile de unde se conecteaza lumea...tif nu e mov? daca e cu 79. el e
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#9
mi se pare si mie putin ciudat 2 top15 si 2 rank-uri, ar trebui lasat numai cel original din amx
#10
s-a renuntat la hlxstats .. deci totul a revenit la "normal"
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#11
am si eu o parere .... daca ar ramane fara top ... eu zic ca s`ar juca mai mult IN ECHIPA decat la frag .... ar fii jocu mai fainutz .... n`ar mai sta 3 sa moara unu ca sa iasa si ei ... s`ar ajuta mai mult ....


Cum vii se pare ?
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#12
xplayer Wrote:am si eu o parere .... daca ar ramane fara top ... eu zic ca s`ar juca mai mult IN ECHIPA decat la frag .... ar fii jocu mai fainutz .... n`ar mai sta 3 sa moara unu ca sa iasa si ei ... s`ar ajuta mai mult ....


Cum vii se pare ?

Fragarii nu stau din cauza topului Smile , asta le este in sange . Deci nu o sa ajute cu nimic chestia asta .


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)