Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prea tare:))=))
#1
Ia uitati un om care nu e normal :lol: :lol: :lol:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=H8GsiaHgSAw&feature=player_embedded#at=50">http://www.youtube.com/watch?v=H8GsiaHg ... dded#at=50</a><!-- m -->
E prea tareSmile)
Ps:Vreau pararea voastraSmile)
Reply
#2
Voi da primul un comentariu, in speranta ca si ceilalti ca loading care m-a dezamagit, vor intelege ca nu e nimic de ras.

PS. Daca "taceai"... Pacat.
Reply
#3
Ce e asa amuzant? nu inteleg.


aprob codename. Daca era altcineva in locu lor.
Reply
#4
Doi care se prostesc
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#5
Nu stiu cat o fi de adevarat , dar daca este adevarat si cei doi chiar sunt handicapati , atunci pot spune ca LoadinG ma simt oarecum dezamagit de gandirea ta si de chestiile care te amuza . SI daca nu este adevarata faza cu aia doi si doar se prostesc atunci cei doi isi bat joc si intr`o zi vor vedea chiar cum este sa fii handicapat .

Este stupid ,prea patetic si in acelasi timp ciudat ,cum unii gasesc durerea altora un amuzament (nu zic de LoadinG ,ci de faptul ca cei doi se prostesc) daca o fi adevarat .
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#6
Intense Energy Wrote:Nu stiu cat o fi de adevarat , dar daca este adevarat si cei doi chiar sunt handicapati , atunci pot spune ca LoadinG ma simt oarecum dezamagit de gandirea ta si de chestiile care te amuza . SI daca nu este adevarata faza cu aia doi si doar se prostesc atunci cei doi isi bat joc si intr`o zi vor vedea chiar cum este sa fii handicapat .

Este stupid ,prea patetic si in acelasi timp ciudat ,cum unii gasesc durerea altora un amuzament (nu zic de LoadinG ,ci de faptul ca cei doi se prostesc) daca o fi adevarat .

Isi bat joc complet...am vazut....ala este doar pitic...dar celalat(ce face pe nebunu),are niste tatuaje+cercel...si ...In fine...ei fac asa ceva doar pentru a amuza....Acuma fiecare cu parerea lui....nu?
Reply
#7
niciodata nu mi s-au parut amuzante persoanele care fac misto de cei cu probleme ... dar acum fiecare cu ce i se pare lui ca e amuzant
Reply
#8
as dori sa nu se faca haz de necaz aici pe forum , sunt alte retele de socializare !
cine vrea sa stie detalii sa intrebe pe pm !
Reply
#9
:? ..mda :|
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)