Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Populare !
#1
Exclamation 
Hmmmm ma gandeam sa populam iar server-ul ! cate un 2 3 lei de fiecare pentru crearea unor afise Wink le lipim prin caminele studentesti Wink propunem si noi ceva concursuri la sf de luna ...ceva care sa ii starneasca pe studenti sa joace pe serv ... !
Reply
#2
am mai facut chestia asta,fara rezultat.
Reply
#3
puneti 2 lei pentru boost si o sa aveti rezultate
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#4
daca sunteti de acord, puneti bani in contu meu si facem
merge fiecare la banca transilvania si depune 5 sau 10 lei in contu meu
fiecare se face anuntat pe forum si cand se aduna banii
deschid boost
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#5
si daca nu este nici o schimbare Verde ne da toti banii din cont pe care ii are
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#6
Boostu e cam rau dupa parerea mea,adica iti baga jucatori doar cat e boostu on,dupa 10-15 min serveru ramane gol,am vazut un topic despre un boost care iti mai lasa playeri dupa...
Reply
#7
Mai buna e ideea cu popularea.Stiu un server din Iasi pe care joaca multi de aici din campus.Am intrat de vreo 2-3 ori cand era gol u-sul si am vazut ca sunt vreo 3 din campus care au si admin.E destul sa vina pe server vreo 10 jucatori constanti din campus , sa le placa si atunci nu cred ca vor fi probleme cu popularea pentru ca cei 10 zic altora de server si tot asa...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#8
- eu va vad zilnic jucând pe alte servere, 80% din admini de pe u-s joaca pe alte sv(cum am mai zis si pe in alte posturi, nu e ca joaca pe alte servere, ci ca joaca 4 ore acolo si 10 min pe cs.u-s.ro), asha ca lăsați deoparte popularizarea, nu va mai kaka cu popularea asta ca nu o sa reușiți fără sa aveți intradevar voință, din fata tastaturii știți tot.
- este un singur admin care aproape a reusit sa fie admin devotat pentru cs.u-s.ro si care la prima abatere a pierdut accesele, e vb de capone), restul sunt zei nu admini.
- serverul nu merge bine, cade des, se blochează des, este lag permanent
- bani pentru server nu aveti, bani de popularizare nu aveti, vointa nu aveti, timp nu aveti nici pentru voi ... cs.u-s.ro este o cauza pierduta
- CALITATEA DE JUCĂTOR DE COUNTER-STRIKE pe CS.U-S.RO, NU MAI EXISTA.(si asta din cauza ca nu mai sunteți o echipa, fiecare e pentru el)

- hotărâți dacă mai are sens sa va pierdeți timpul pe sv asta, si pentru prima data de cand sunteti pe sv asta FACETI ceva, nu doar vorbe.. bla bla bla..

*** acest server a fost creat pentru prieteni, gândiți-va bine daca merita sa recomandati acest server la prieteni, pentru ca in maxim 5 runde va primi destroy(este cazul meu, în care 90% din prieteni cu steam au primit destroy pe acest server)

- a fost server de war, 2 ani platit amalia, sa jucat pe el 20 meciuri apoi nimic
- a fost sv de csL:go, 1 an platit de catalin, sa jucat pe el cat a fost cs:go gratis alea 3 zile full, apoi nimic
- este sv de respawn, platit de zuzuk, probabil parte din voi nici nu stiati de existenta acestor servere
- este sv de cs1.6, acusi are si el juma de an platit de zuzuk..

DECI UITAȚI DE POPULARIZAREA, CA DEJA EXISTA PRECEDENT CA NU SUNTEȚI ÎN STARE.
AIA CARE MA CUNOSC PERSONAL(AIA 2-3) ȘTIU CA EU SPUN MEREU LUCRURILOR PE NUME, DECI SA NU SUPERE PE NIMENI ADEVARUL.

- vreau sa considerați cele spuse mai sus ca de la un frate mai mare și nu de gh0st sau marian sau cum ma mai știți voi...

*** sa aveți o zi minunata
*** we design your dreams
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#9
Problema nu e de boost(care app nici macar nu stiu ce inseamna) ,my bad, ci de noi ca si comunitate nu vedeti ca nu ne mai adunam nici macar seara pe server la o caterinca, vorba, sa ne jucam frumos, cum eram pe vremuri, e drept unii dintre noi am crescut, si avem alte prioritati, dar ar fi pacat sa se piarda comunitatea asta, ar trebui sa ne unim mai mult sa incepem sa ne jucam noi si or sa apara si altii pe parcurs.


@gh0st ai dreptate in tot ceea ce zici ,dar intrebarea mea e ,atunci cand e gol serveru si ai chef de cs ,unde te poti juca?!



IN concluzie ar trebui sa incepem sa ne adunam mai des pe server si la intalniri, si de aici va pleca totu


o zi buna'.
Reply
#10
greseala babana de aici e ca ati dat cu adminu in stanga si in drepta fara sa cunoasteti jucatorul, vorba aia macar sa l controlezi putin, sa vezi daca l duce mintea sa aiba drepturi de adminat, nu sa mergi doar pe considerentu ca gata, daca are steam plus ceva ore jucate pe u-s= admin direct, mai ar fi trebuit observat comportamentul lui, daca ceilalti admini il doresc ca si coleg si cand spun ceilalti, ma refer la jucatorii care deja au o perioada de cand joaca aici si care in fiecare saptamana isi rup din timpul lor sa joace pe u-s si cand o fac dau peste anomalii de playeri noi cu admin care se umfla in pene si vorbesc ca la usa cortului si culmea, pe urma vrei sa nu renunte in a mai juca cu asemenea specimene...sa nu uitam vorba lui wakk, serverul a fost creat ptr prieteni sa joace intre ei, nu frustrati care duc lipsa de afirmare in viata personala si baga galceava intre noi.

ati ales cantitate in loc de calitate si v-ati ales exact cu nici una dintre ele. iar ca si idee, ar fi bine sa nu mai aruncati cu banii in boost si alte chestii menite sa aduca lume ptr ca o faceti aiurea. in primul rand ar trebui gandite niste cerinte bine definite ptr jucatorii care vor admin pe u-s, ca playeru in cauza sa simta ca a muncit cu adevarat ptr dreptul de a admina pe u-s iar pe urma o sa vedeti ca n o sa l mai doara in *** cum ii doare pe majoritatea de aici daca raman fara admin..si de abia atunci puteti sa va folositi si resursele financiare in server.

problema cu u-s e ca nu mai are renume de server serios cum sunt cele care sunt majoritate full unde fiecare admin se cunoaste si se intelege cu celalalt coleg de breasla, nu ca la noi unde toata lumea judeca si face ce-l duce capu, dar cum spunea si ghost nimeni nu ia hăţurile in mana sa faca ceva concret ptr u-s..nimeni in fara de cativa baietii care platesc lunar o suma ca noi sa ne certam pe banii lor si sa alungam lumea prin comportamentul nostru de badarani.
Reply
#11
Campusul este impanzit de studenti .... tineri care joaca cs si care sunt in cautarea unor cai de cunoastere .... ! multi nu stiu de acest server de aceea zic sa insistam pe ideea populare prin pliante prin afise ... este o prima etapa ... nu neaparat distribuirea lor doar in Tudor ci si in alte zone ! Daca voi considerati ca ideea mea nu ar avea mare succes .... va rog sa veniti cu idei mai bune pentru ca de asta suntem noi aici ! sa propunem sa dezbatem pentru ca US sa fie undeva sus ... iar noi adminii sa ii primim cu drag pe noii jucatori cu mesaje de bun venit pentru ca asa , tinetii studenti vor simti ca sunt primiti ca intr-o familie !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)