Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plug-in de flesh bang
#1
Daca puteti sa puneti un plugin care sa schimbe culoare la flash alta decat alba ca albu asta la un moment dat daca joci mult iti da dureri de ochi Big Grin
#2
Nu cred ca se poate....:|
Si daca nu vrei sa iei flash intorci spatele sa vezi ca se face ecranul jumatate albWink :!:
#3
Aceasi chestie am propus si eu lui catalin dar se pare ca nu.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#4
verde Wrote:Aceasi chestie am propus si eu lui catalin dar se pare ca nu.
Dar ce are daca iei flash alb?Daca il pui negru zice lumea ca are blindSmile)
#5
LoadinG Wrote:
verde Wrote:Aceasi chestie am propus si eu lui catalin dar se pare ca nu.
Dar ce are daca iei flash alb?Daca il pui negru zice lumea ca are blindSmile)

Te ustura ochii daca joci gen o ora incontinuu si primesti flesh de la playeri "experimentati" si nu ma refeream sa fie negru , gri ar fi cel mai placut si usor de suportat de ochi.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#6
mda nu ar fi o idee rea...mai ales noaptea e nasol rau..daca iei 2 sau 3 flashuri unu dp altu esti K.O 5 min:/
#7
Ce problema interesantaSmile)... Rezolvare: de acum cand va da flash, inchideti ochii asa no sa aveti probleme...sau puteti sa jucati cu ochelari de soare! n-am avut niciodata problema asta sa ma doara ochii de la flash, poate ca nu joc asa de mult ca voi...
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
#8
Cvars:
amx_fb_mode ( Default: 1 )
- 0: OFF
- 1: Specified color
- 2: Random color
amx_fb_r - Red 128
amx_fb_g - Green 128
amx_fb_b - Blue 128

Am pus codul pentru culoarea gri la fiecare amx in parte. Acum Catalin ... asteptam sa downloadezi si sa testezi .
link
colored flashbangs amxx
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#9
chiar e deranjanta culoarea asta alba . mai ales eu ca joc in weekend mult seara nu mai pot de och Sad
#10
hai sa facem culoarea de la fb disco ! Smile) sau curcubeu !tot la clasicul alb raman
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#11
ca sa nu te doara ochii, stange monitorul cand iei flash :lol: . Nu am stat sa studiez problema cu fb-ul, dar cred ca se poate schimba din cs sa iti arate alta culoare! Da-ti un google care vrea sa iti schimbe, trebuie sa gaseasca niste solutii!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)