Poll: Ce firma de placi de baza dintre acestea credeti ca e mai buna?
You do not have permission to vote in this poll.
ASUS
55.00%
11 55.00%
GIGABYTE
35.00%
7 35.00%
ASROCK
5.00%
1 5.00%
BIOSTAR
0%
0 0%
MSI
5.00%
1 5.00%
Total 20 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Placa de baza
#1
spuneti parerea despre aceste placi de baza va rog.
Reply
#2
sincer nu ma pricep .... am pus asus ca am si eu si am auzit ca is foarte bune toate piesele de la firma asta :lol: :lol: :lol: :lol:
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
Reply
#3
gygabite si msi....da acu vreo 3 ani unu de la Flamingo mi-a zis ca MSI....in orice caz nu asrock....is cele mai rele...made in vapor Big Grin de aia am eu
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#4
asus - cele mai bune
gigabyte - am avut si s-a busit
asrock - am acum si se comporta destul de bine. la pretul ei(170 ron), surprinzator, suporta AM2+ phenom quad core de 2,6
biostar - nici nu se pune problema
msi - placa de sisteme metro Big Grin
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
Reply
#5
nu ma pricep asa bine...am ASUS de 3-4 ani si deocamdata nu am probleme :lol: sper sa nu am nici pe viitorTongue
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#6
nu e vb de probleme....e vb de performante....
Reply
#7
e vorba si de fiabilitate..
Reply
#8
ikks Wrote:e vorba si de fiabilitate..

aprob x, continua te rog...zi-mi o marca, eu sunt hotarat oricum pe gigabyte, dar eu stiu poate e ceva mai bun din astea si nu stiu eu
Reply
#9
asus rullzz..chiar daca este mai scumpa decat celelalte...si bundle-ul e semnificativ mai mare Smile
Reply
#10
RaZeR_man Wrote:asus rullzz..chiar daca este mai scumpa decat celelalte...si bundle-ul e semnificativ mai mare Smile
=))))))))

mai bine taci
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)