Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pagina!
#1
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.facebook.com/GlobalOffensiveByAmphetamine?fref=ts">https://www.facebook.com/GlobalOffensiv ... ne?fref=ts</a><!-- m -->
Dupa cum am spus,am facut pagina pe care i'am promiso lui Marian,dar acuma am nevoie si de mult sprijin din partea "Familiei"
Vreau sa dati linkul de mai sus prietenilor sa strangem cat mai multe like'uri Big Grin
Si vreau poze,sugestii in legatura cu pagina...Si 2-3 "manageri" de incredere,care se pot ocupa si ei de pagina
Si iara repet..sugestii,poze...sa lasati si niste poze aici cu serverul de Go,si multe like..Multumesc
Ps:Numele de la link o sa il schimb..abea acuma m'am apucat de pagina,am pus fotografia de profil si cea de coperta,daca nu va place o sa le schimb...
EditTongueentru mai multe detalii pm sau alexalexutzu1993 (id mess)
Reply
#2
poza de pe cover nu e din GO, cu usurinta la un simplu search pe google imagini gasesti exact ce trebuie, o poza cu caractere din GO. poi ar trebui adaugat, forum, o mica descriere, link de conectare go.u-s.ro. si ca sa atraga alti omuleti poti posta niste filmulete zilnic cu ce mai apare pe youtube ... gen news sa se vada ca pagina are activitate si lumea sa intre pe ea ... in rest nu stiu.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#3
Da..de accea am zis..vreau multe sugestii
Si da,pagina de coperta e luata de pe net..nu am gasit alta..si o sa mai pun..dar am nevoie de ajutor din partea unora..care char vor sa se implice in timpul liber...
Eu la orele de info doar asta fac..strang like..etc..
Deci?cine se pricepe si vrea sa ajute?
Reply
#4
SandyBeLL Wrote:Da..de accea am zis..vreau multe sugestii
Si da,pagina de coperta e luata de pe net..nu am gasit alta..si o sa mai pun..dar am nevoie de ajutor din partea unora..care char vor sa se implice in timpul liber...
Eu la orele de info doar asta fac..strang like..etc..
Deci?cine se pricepe si vrea sa ajute?


cauta-ma cu un pm, si te voi ajuta.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)