Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OMGGGGG!!!!!!!
#16
gogu Wrote:
dj Wrote:de ce credeti ca dau doar admin_gag , etc , si ams_slay sau amx_kick ? pt codati sau pt cei care injura !
nu dau nume,dar sunt cativa care au admin doar pt aceste comenzi si pt amx_tsay,amx_chat,de multe ori eu vad un codat sesizez adminul si nu ma baga in seama si dupa ce joaca ala o harta se gandeste si adminul sa se uite pe el sau la insistentele celorlalti care isi dau seama k are coade ii da ban!daca m-as gandi un pic pot da un exemplu concret cu nume,dar numai are rost sa incepem un nou conflict!!!selectia adminilor ar trebui sa se faca un pic mai amanuntita nu daca un player joaca bine si are vechime e bun pt admin!!!care se simt sa dea un reply la postul meu Wink Bft la toti,eq best Wink

ba nu...cine cere admin...ii jucator bunicel...si are o vechime pe server...sa primeask admin...cum de altfel or primit o caritza de persoane admin intr-o zis asha BANG....DAR...ai greshit 1 te iertam..a 2-a oara PA

si satzi ceri scuze fatza de eq dijmarescule...public si cu inimioareSmile)
#17
si asta cat mai urgent !

ca aici suntem o familie si nu ne batem joc unul de altul !
#18
da pt ce sa-si ceara scuze??? Smile
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#19
pt ce scuze?..pt k i am facut poze??
#20
si in poze ce se arata ?
#21
in poze e curat.. nu are cod
#22
si de ce ban ?
#23
pai i am dat io ban? Sad
#24
eq cine ti-a dat ban ?
#25
Player eqqqqqq
Bantype SteamID and/or IP address
SteamID no SteamID present
IP address 79.112.124.76
Invoked on 02-02-2009 - 15:57
Banlength 30 minutes
Expires on 02-02-2009 - 16:27 (already expired)
Reason racorestete
Banned by Admin -kar ()
Banned on Server CS.U-S.RO FREE GAME SERVER
Previous offences 0
#26
si de ce il acuza pe dijmarescu ?
#27
eq a facut o greseala de la inceput k nu a spus cine i-a dat ban trebuie specificat numele adminului care greseste pt a nu se mai repete greseala de 2 ori vb aia din greseli inveti Wink Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#28
Am explicat in postul 2.Am predat pozele lui djmar, (acesta intre timp iesise), iar peste 5 minute imi daduse ban IVO cu reason "rezolva cu pozele".Banul dat de kar a fost dat tot aiurea, i-am spus sa se uite pe pacalici ala ca ii sarea tinta in toate partile,acesta nu a vrut, comenta deaiurea si l-am intrebat daca e ratat? (Scuzati limbajul), si asta a fost.

DJMARESCU a procedat corect, RESPECT, dar odata ce faci poze e normal sa fii on pe YM, nu sa iti pun pozele, si u sa imi spui ca nu ai primit nimic, iar dupa alte 6 minute, sa imi dai alt id, la fel punand pozele, iar dupa alte 3 minute sa dai save as.
Bofanel, nu conteaza cu ce nick joc si cu cate nickuri joc, adminul are comanda de ss, mi-ai facut poze u sido djmarescu si altii, am dat add frumos, am dat poze totul k.Nu fac panarama ca mi se face poze, aveam 36 - 1.o.O era logic sa imi dea ss.Stima!
Nu are de ce sa isi ceara scuze marescu, a folosit procedura.Respect!Toata cele bune si hai la kills. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
#29
deci ai primit ban de la fratele meu geaman ivo ?!Tongue
#30
bietul dijma a picat la mijloc desi nu e el de vinaSmile))

EQ- vezi ca mi se pare ca pe nu ai postat ce ai vb u cu cnv,nu dau nume( un limbaj de calitate ) :> Smile)=)
- vb mai frumos si putin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)