Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O propunere cum sa putem realiza un cfg al serverului..!!!!
#1
am o propunere ptr a realiza un cfg al serverului : din toata setarile kre sau scris la rubrica "Folositi config-uri?? Daca DA care ? ce setari aveti la cs"..... sa le selectam pe cele mai bune si sa facem din ele un zooper cfg.... k din toate configurile scrise acolo sunt de la cei mai de valoare jucatori dp u-s ...... yo zic k dak aplicam ideea mea o sa iasa un cfg misto depinde de cum vreti voi...
:wink: :wink: Tongue
#2
super esti idolu meu mai inspirat profund....asha va invatza la sc esti un geniu...cls 1..magnific....da tot nu am intzeles ce ai vrut sa spui da ma rog...excelenta ideea....despre ce era vb?Smile)=))Smile)
#3
BlueStarR* Wrote:am o propunere ptr a realiza un cfg al serverului : din toata setarile kre sau scris la rubrica "Folositi config-uri?? Daca DA care ? ce setari aveti la cs"..... sa le selectam pe cele mai bune si sa facem din ele un zooper cfg.... k din toate configurile scrise acolo sunt de la cei mai de valoare jucatori dp u-s ...... yo zic k dak aplicam ideea mea o sa iasa un cfg misto depinde de cum vreti voi...
:wink: :wink: Tongue

mah dilau ideea de creeare a unui cfg consta in a explik fiekrui juktor semnifiktzia fiekrei comenzi pt a le seta dupa plac si comoditate...intzelegi acuma?Wink
#4
ai vrea u sa fie asa usor?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)