Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O faza tampita pe server
#1
Faza tine de admini , dar vreau sa stiu daca acest jucator are sau nu Smile) <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.fileshare.ro/7262571356.05">http://www.fileshare.ro/7262571356.05</a><!-- m -->

Pentru mine este clar ca are cod , uitati`va cand da de la distanta el tine click , da head Smile) si ii si tremura tinta etc ...

Vreau sa stiu daca "da" sau "nu" .. si dupa zic si de ce am pus titlu` asta la topic . Ms
DarkManX pwd by Costi™
#2
ii clar ca avea un no recoil si oleak mai mult aim pe piept ... atat am de zis despre acest demo
#3
e maxim...ala a luat jumatate de echipa cu 17 hp :lol: :lol: :lol: :lol:
nu eram pe server atunci :-<
si macar a luat ban?sau are ip dinamic?
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#4
Demo-ul vorbeste de la sine Smile
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#5
silent aim clar !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
am incredere in parerile de mai sus , dar cum il chema ca sa nu il mai vizionez si eu :lol: pe viitor sa stiu
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#7
Player Senti
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
Si iza mi`a spuca a avea cod , dar nu a postat pentru ca "nu vroia sa mai ia un warn aiurea de la zuzu Smile)"

Intra`devar pe player in chema SeNtI (parca)
Erau trei daca nu mai multi admini pe server , dintre care is gogu ...
Mi`am dat seama rapid ca are cod , le`am spus sa se uite pe el : NIMIC , le`am spus sa ii dea ban ca are cod : NIMIC , repet de cateva ori ( poate nu au vazut ) Smile) si deodata gogu imi da "gag" ... fara motiv :| si ban sau sa se uite pe ala nici nu ia trecut prin cap . Pentru ce asta ? ( tin la glume , stiu ca mai face , chiar asta nu mi se pare o gluma , cand cineva ii face o atentionare la un player codat )
DarkManX pwd by Costi™
#9
atat va spun invattati sa anununtati codatii


ca sa anuntati pe server se scrie U @ Text :!: :!: :!: :!: :!: :!:


have a great life !!!!!
#10
Ca fapt divers
"warn aiurea de la zuzu"
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/cereri-pentru-admin-slot-f5/cerere-slot-darkmanx-t5203.html">cereri-pentru-admin-slot-f5/cerere-slot-darkmanx-t5203.html</a><!-- l -->

da intradevar aiurea , pe langa ca nu avea ce cauta la cereri slot/admin , mai e si e off topic.
al 2 warn la luat pt ca injurat
Poate sa posteze ce vrea atata timp cat nu se baga in topicuri care nu o privesc si atata timp cat vorbeste frumos.

On topic:
Dupa demo se vede clar ca are cod ala, cand mai vedeti vreun codat anuntati cu sayteam @ text (exemplu U@ admin vezi ca ion are cod ), ca daca anuntati pe chat si vad toti normal ca respectivu isi scoate codu si adminu ii face degeaba poze.
#11
Zuzu eu nu ma plang de nimic, stiu ca am gresit ca am postat aiurea. Si immi astept celalalt warn 8-|.
#12
fata draga n-am nimica cu tine si n-am de ce sa iti dau warn aiurea. Iti dau warn cand nu respecti regurile forumului. Sa fi iubita.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)