Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O chestie legat de adminu mic :D
#1
Ciau tuturor .... am zis ca fac un post despre kestia asta ... am admin mic ... Au fost nishte discutzii legate de mine ... cu nishte ADMINI MARI , sa zic asa ... parerea mea ii ca daca sunt on pe server admini cu grad mai mare decat al meu las la aprecierea si decizia lor kestii legate de adminat , cum ar fii : kick/ban/harti .... eu ma consider un HELPER ... is la inceput si nu vreau sa iau decizii greshite ... de aia nu ma bag peste AIA MARI .... daca consideratzi ca nu-i bine cum m-am gandit eu ash prefera un slot .... am cerut admin mic pentru GAG / HARTI .... ash dorii ca adminii sa isi dea cu parerea legat de ADMINU meu si sa votatzi care is pro si care is contra ... si in urma votului sa raman cu SLOT / ADMIN MIC ... nu`i nici un bai daca RAMAN cu slot ... las la aprecierea voastra.



RESPECT BRIGAGADA CS.U-S.RO !!!
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#2
xplayer Wrote:Ciau tuturor .... am zis ca fac un post despre kestia asta ... am admin mic ... Au fost nishte discutzii legate de mine ... cu nishte ADMINI MARI , sa zic asa ... parerea mea ii ca daca sunt on pe server admini cu grad mai mare decat al meu las la aprecierea si decizia lor kestii legate de adminat , cum ar fii : kick/ban/harti .... eu ma consider un HELPER ... is la inceput si nu vreau sa iau decizii greshite ... de aia nu ma bag peste AIA MARI .... daca consideratzi ca nu-i bine cum m-am gandit eu ash prefera un slot .... am cerut admin mic pentru GAG / HARTI .... ash dorii ca adminii sa isi dea cu parerea legat de ADMINU meu si sa votatzi care is pro si care is contra ... si in urma votului sa raman cu SLOT / ADMIN MIC ... nu`i nici un bai daca RAMAN cu slot ... las la aprecierea voastra.



RESPECT BRIGAGADA CS.U-S.RO !!!
Nu prea am înţeles..ce te-ar interesa mai exact?

P.S.: BRIGAGADA?

Reply
#3
nu te doare mana sa intrebi pe chat ceea ce vrei sa faci. daca vrei sa faci cv si adminii sunt de acord sau nu zic nimic, inseamna ca poti sa executi comanda:d
Reply
#4
pai tu trebuie sa iti faci treaba de admin mic, cand e vorba de schimbat harti, ban-uri, destroy-uri si se afla pe server un admin cu grad mai mare te consulti cu el. Deci despre asta e vorba, colaborare si atunci nu vei avea probleme Big Grin
Reply
#5
Stai fară grijă

ps: mi-e dor de server!Sad
Reply
#6
deci astazi ti-am aratat...urmatorii:
gh0st, catalin, mihai, dj, ivo, danutza, jammin,zuzu, rzr, verde - teoretic nu au treaba cu adminatul atata timp cat este alt admin pe server. Deci deciziile sunt ale voastre, nu trebuie sa intrebati de ei.
Ei vor respecta deciziile voastre bune sau rele, mai putin cazuri ca cea cu mine si lorri - de 2 saptamani in urma cand la sv full baga inferno_2x2 si automat am intrat peste ea si am schimbat mapa. Daca nu sunteti siguri inainte sa dati un ban si este unul din cei mai sus cereti parerea, oricare din ei vor ajuta imediat.

In rest totul bine, stii sa joci esti echilibrat ai peste 25 ani.. esti adminul perfect.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#7
ROGER THAT !!!
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#8
Toata treaba e sa comunici si sa-ti asumi raspunderea pentru ceea ce faci.
Intr-o zi cu soare o sa devii si tu mare si ai sa vezi cum e sa fii tare! :lol:


PS: Gogo vine BACU!!!!!
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#9
dey1986 Wrote:Toata treaba e sa comunici si sa-ti asumi raspunderea pentru ceea ce faci.
Intr-o zi cu soare o sa devii si tu mare si ai sa vezi cum e sa fii tare! :lol:


PS: Gogo vine BACU!!!!!


fgm da nu iau eu bacu Smile) să vezi ce-ţi fac.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)