Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nationala Romaniei U21 - se califica?
#1
se vorbeste atata despre nationala mare si degeaba! si despre nationala mica nimic desi despre ai ar trebui sa vorbim cel mai mult

in grupe au avut un parcurs extraordinar
au 1 meci pierdut cu 5-1
au 1 egal cu rusia 0-0
au 7 victorii fara gol primit
au 1 victorie cu 4-1 . deci pe tot parcursul asta au primit doar 6 goluri, si 5 din cauza unei nepregatiri probabil sau nu au fost destul de concentrati.

este cap de serie la tragerile la sorti pentru Play Off.

CAPI DE SERIE
SUEDIA
OLANDA
CEHIA
ROMANIA
ITALIA
CROATIA
SCOTIA

URNA 2
GRECIA
ELVETIA
UCRAINA
SPANIA
ANGLIA
BELARUS
ISLANDA

si care's sansels sa cada cu Spania si Anglia, si chiar daca vor cadea, vor juca in Botosani, aici batem pe oricine!
sper sa cadem cu Belarus, sa le aratam nationalei mari cum se bate Belarusul.

voi ce ziceti, se califica mai departe? pentru ca merita pe deplin!
YES, OH MY GOD
Reply
#2
La nationalele U21 numele nu prea conteaza.nu pot sa zic nimic pana nu stim adversarul.Oricum daca dam peste Anglia,Spania,Ucraina stam acasa!Oricum sper sa se califice normal!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#3
asta daca vin la botosani. spania practica un joc superb, deci ma incred in ei.

dar sa vina la botosani, unde fotbalul e casa lor b-)
Lasa-ma sa fiu, yo

Supererou' tau
Reply
#4
Supererou' tau Wrote:asta daca vin la botosani. spania practica un joc superb, deci ma incred in ei.

dar sa vina la botosani, unde fotbalul e casa lor b-)
sa nu exageram Smile)
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#5
gogu Wrote:
Supererou' tau Wrote:asta daca vin la botosani. spania practica un joc superb, deci ma incred in ei.

dar sa vina la botosani, unde fotbalul e casa lor b-)
sa nu exageram Smile)


eu sper totusi sa rupa norii Smile au potential ficiorii mei :twisted:
Lasa-ma sa fiu, yo

Supererou' tau
Reply
#6
Anglia Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Reply
#7
EU zic ca o sa se califice.
Reply
#8
Supererou' tau Wrote:asta daca vin la botosani. spania practica un joc superb, deci ma incred in ei.

dar sa vina la botosani, unde fotbalul e casa lor b-)



Reformuleaza, cartieru* lor

msmsmsmsmsms'


Voi si cu vuvuzele si cu puscariasi tot nu umpleti stadionu=))
Reply
#9
botosani? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Reply
#10
playa Wrote:botosani? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
capitala culturala a Dorohoiului
Reply
#11
eu cred 80% ca se califica
Uni spun stopdrogurilor.Eu spun stop codurilor
Reply
#12
sebi Wrote:eu cred 80% ca se califica
sa fim un pic realisti.e un meci foarte greu nu avem sanse de 80% doar un nestiutor ar zice asta.De curiozitate uita-te la lotul Angliei vezi daca sunt nume cunoscute!Bafta
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#13
Portari: Frank Fielding (Blackburn), Scott Loach (Watford), Alex McCarthy (Yeovil Town)

Fundaşi: Miles Addison (Derby), Kyle Walker (Tottenham), Chris Smalling (Manchester United), Kile Naughton (Tottenham), Kieran Gibbs (Arsenal), Sam Hutchinson (Chelsea), Michael Mancienne (Wolverhampton), Micah Richards (Manchester City), James Tomkins (West Ham), Jack Cork (Chelsea), Ryan Bertrand (Nottingham Forest), Ciaran Clark (Aston Villa), Victor Moses (Wigan)

Mijlocaşi: Danny Rose (Tottenham), Dan Gosling (Everton), Henri Lansbury (Arsenal), Lee Catermole (Sunderland), Fabrice Muamba (Bolton), Jack Rodwell (Everton), Jack Wilshere (Arsenal), Junios Stanislas (West Ham), Michael Johnson (Manchester City), Fabian Delph (Aston Villa), Thomas Cleverley (Wigan)

Atacanţi: Freddie Sears (West Ham), Theo Walcott (Arsenal), Andy Carroll, Daniel Sturridge (Chelsea), Daniel Welbeck (Sunderland), Nathan Delfouneso (Aston Villa), Zavon Hines (West Ham).




Da e acea tripleta de la arsenal gibbs wilshere walcott daniel sturridge si johson(daca nu ma insel e titular la city) in rest sunt cam necunoscuti.Smile
Reply
#14
Probabil necunoscuti pt multi,dar uita-te la ce echipe joaca si ei la 20/21 au mai multa experienta ca un jucator de 26 de ani de la noi.Au o echipa foarte puternica cei care au vazut Europeanul trecut stiu ce zic,atunci Anglia a terminat pe locul 2!Ne v-a fi foarte greu,iar daca reusim sa trecem de Anglia avem un viitor in fata!!Eu unul sansele cam 60% Anglia 40% ROmania.Daca reusim sa marcam macar un gol acolo avem o sansa!Bafta
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#15
Multi joaca la echipa a 2 a a clubuluiTongue ,dar ai dreptate , toate ligile engleze sunt net superioare celor campionatului romanesc.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)