Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My metamorphWEEKation !!!!!
#1
<!-- m --><a class="postlink" href="http://topavr.ro/item/photos/60/82XGKS79YHHH/My-fucking-Week-1680x945">http://topavr.ro/item/photos/60/82XGKS7 ... k-1680x945</a><!-- m -->

am pus o fotografie pe care doritorii sunt rugati sa o completeze cu poze din fieacre zi a saptamanii... puneti poza acolo la fieacre zi si la sfarsitul saptamanii postati poza completa cu saptamana in fiecare duminica sau luni..
pozele care va trebuie pentru fiecare zi sunt 180x180(nu mai mari, nu mai mici)


... o sa fac si una cu lunile anului.. in care fieacre sa-si puna poza reprezentativa din luna respectiva.. sa vedem si noi cum se schimba sau nu fieacre..

..ps..
am pus la coltul vesel.. sper ca nu trebuia sa-l pun la horror..Smile)
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#2
trebuie sa facem o poza din ziua respectiva si apoi sa o punem acolo?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#3
danutzZ Wrote:trebuie sa facem o poza din ziua respectiva si apoi sa o punem acolo?
dacum.. daca, credeti ca sunt prea mici.. desi 180x180 e cat avatarul de pe forum.. zic e bun, le mai maresc..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#4
iti faci o poza cu o mutra funny, dimineata, seara, plictisit in timpul cursurilor, cu limba scoasa pe geam la volan, mort de beat, treaz de la exstasy, orice, sa fie cate una din fiecare zi, sa vedem cu totii ce fete avem pe parcursul unei saptamani!
Reply
#5
hai ca incep de maine
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#6
danutzZ Wrote:hai ca incep de maine
me2 :mrgreen:
Reply
#7
si eu clar de maine....
sau daca nu vreti poze funny.. important e sa puneti poza acre va caracterizeaza ziua respectiva..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#8
hop si eu :d da cum se face?

psConfuseduper tare ideea.. Wink
noth!ng Heart u-s
Reply
#9
+1
Reply
#10
amis Wrote:hop si eu :d da cum se face?

psConfuseduper tare ideea.. Wink
tu fa pozele, le pun eu impreuna daca nu stii.. si apoi le postam la comunity .. pe topavr.ro sa vedem frumushatzi..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#11
am facut prima poza.. thuamneee...am zis bine ca nu trebuia postat la coltul vesel.. ca stricam forumul...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)